• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Amerykany Magicv8

magicv8

Aktywny użytkownik
Reakcje
18 0 0
#1
Witam. W tym temacie będę prezentował modle amerykańskich krążowników z lat 50 i 60. Jest to kolekcja moja oraz mojego Taty. Samochody będą z różnych firm modelarskich takich jak: Neo Models, Spark, Vitesse, itp.

Na początek zaprezentuję trzy Buick'i z 1957 roku firmy Neo Models. Zapraszam do oglądania i komentowania ;)

Buick Century Caballero 1957
IMG_4789.JPG

IMG_4790.JPG


Buick Roadmaster Convertible 1957
IMG_4791.JPG

IMG_4794.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#2
Piękne klasyki amerykańskiej motoryzacji. Każdy wygląda świetnie, ale najbardziej podoba mi sie kabriolet. Ma świetnie dobrane pastelowe kolory.
Pewnie będzie się tu działo... ;)
 
OP
OP
magicv8

magicv8

Aktywny użytkownik
Reakcje
18 0 0
#5
Dziękuję bardzo za komentarze. Dziś zacznę prezentować małą kolekcję modeli Vitesse. Na pierwszy strzał dwa Eldorada ;)

Cadillac Eldorado 1953
IMG_4863.JPG

IMG_4865.JPG

IMG_4867.JPG
 
OP
OP
magicv8

magicv8

Aktywny użytkownik
Reakcje
18 0 0
#8
Spokojnie te lepsze też będą :D Tak jak pisałem to jest wspólna kolekcja ;)

Cadillac La Carrera Panamericana Really
IMG_4872.JPG

IMG_4874.JPG

Buick Special 1958
IMG_4858.JPG

IMG_4860.JPG

Chevrolet Impala 1959
IMG_4870.JPG

IMG_4871.JPG

Chevrolet Bel Air 1955
IMG_4868.JPG

IMG_4869.JPG

I to na tyle jeśli chodzi o Vitesske :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#9
Piękne wszystkie. Trudno wybrać faworyta, bo wszystkie mi się podobają. Ale jak miałbym wybrać tylko jednego, to wybrałbym tego z rajdu Panamericana.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#12
Pięknie zrobiony ten model. Jednak Spark to klasa sama w sobie. Pięknie odwzorowana deska rozdzielcza.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#14
No i to jest to. Jak zbierać to parami. Te dwa Lincolny razem wyglądają bardzo fajnie. Takie Black & White.
Mercury też niczego sobie i bliższy latami mojej generacji. Jedyne co mi się w nim nie podoba to ta za gruba antena.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#16
TSM to klasa sama w sobie. Mam jeden model tej firmy i jestem pod ogromnym wrażeniem. Twój "skrzydlak" też wykonany jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Pięknie się prezentuje. Kapitalny model. (y)(y)(y)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#17
No to dałeś ostro z ostatnimi prezentacjami(y) ,Corvetta prześliczna (y),Lincolny bajka (y).uwielbiam takie auta jak Mercury Marauder :):):):)i będę go musiał sobie zakupić do kolekcji (y),Cadidillac cudo .(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 2

Podobne wątki