• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Amerykańskie Daniel Zyraf82

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#42
Ciekawe zestawienie czerni z bielą, radosnych chwil ze smutnymi chwilami.
Pomimo, że caravan jest smutny, to jest ciekawszy (chodzi o detale).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#46
Popieram przedmówców, karetka dużo fajniejsza. Chromy dodają jej klimatu tamtych lat.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#48
Fajne te modele. Policyjny ze zderzakiem do pchania innych aut bardziej mi się podoba. A jeszcze jakbyś napisał co to za samochód to było by fajniej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#51
Amerykańskie samochody to trochę egzotyczne modele dla nas. Ale mnie znów się podobają.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#54
Jak oglądam te karetkę, białego krążownika szos, to przychodzą mi na myśl Kargule w USA ;)
Caprice bardzo fajne, ten policyjny to symbol amerykańskich autostrad ;)
 
Ostatnio edytowane:

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#55
Caprice ładne ale mi bardziej podoba się radiowóz:) ,do pierwszego trochę słabo pasuje biały kolor;) .mam dwa w kolekcji ale wyszukałem sobie ciekawe kolory .:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#59
Tak... Radiowóz ma ciekawe malowanie, ale ten stary Cadillac jaki ciekawy, szkoda tylko, że w takim "majtkowym" kolorku.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#60
Cadillac wymiata z tym kolorem. Bardzo starannie dopracowany. Dzięki niemu przeniosłem się na Kubę,
gdzie takie jeszcze jeżdżą po tamtych drogach. Policyjny wóz nie taki ładny jak poprzednie białe wozy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 123
Samochody osobowe 92

Podobne wątki