• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Amerykańskie Daniel Zyraf82

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
#2
Corvetta dla mnie wymiata , Mustang w tej wersji też bardzo fajny, a brzydal ( samochód czarnego rapera:D:D) , mam i ja tylko w czerni, bp moim biały raper jeździ.:D:D

A poza modelami cieszę się że Daniel pokazał nam modele, po fotkach stwierdzam że Michał Cię przekonał i nawet dioramę pożyczył.;)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#3
Ta Corwetta jest rewelacyjna ,super wykonana ,widzę model do listy zakupowej :);)Mustang też fajny ale wolałbym wersje bez numeru .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
#6
Po pierwsze 100lat chłopaku, po drugie oba Chevrolety mi się bardzo podobają.
Co raz bardziej podoba mi się ten temat i myślę że jeszcze nie raz nas czymś ciekawym zaskoczysz.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.486 158 2
#7
Corvetta dla mnie wymiata , Mustang w tej wersji też bardzo fajny, a brzydal ( samochód czarnego rapera:D:D) , mam i ja tylko w czerni, bp moim biały raper jeździ.:D:D

A poza modelami cieszę się że Daniel pokazał nam modele, po fotkach stwierdzam że Michał Cię przekonał i nawet dioramę pożyczył.;)
I balkon także...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#11
Ciekawe obydwa. Widzę, że dziś wyjątkowo w zastępstwie kolegi wklejasz fotki. :podstepny:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#17
Pick-up dużo ciekawszy. Fajnie wygląda w tym kolorku. Z tego co widzę to chyba ma otwieraną klapę tylną.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 123
Samochody osobowe 92

Podobne wątki