• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Amerykański sen - irokez46

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.031 108 2
#22
Klasyka gatunku jeśli ktoś mówi o skrzydlakach amerykańskich ja zawsze myślę o eldorado, jedno z ładniejszych aut swojej epoki.
Model mi się podoba i bardzo dobrze że, nie jest różowy.;)
 
M

Maverick

Gość
#24
Powiem krótko czy w różowym czy czerwonym to ten samochód zawsze mi się podobal i to jest chyba najpiękniejszy skrzydlak na świecie.
 
M

Maverick

Gość
#26
Wyglada a raczej jego sylwetka ma coś co kojarzy mi się z rakietą czy mysliwcem. Jak zwykle model wykonany bardzo szczególowo z mnóstwem detali i jednym slowem przepiekny.
 
M

Maverick

Gość
#30
Tak się patrzę na ten model i muszę powiedzieć jeszcze jedno, to znaczy jestem po wrażeniem jak ladnie wykonane jest oszklenie w tym modelu. A biorąc pod uwagę ksztalt i rozmiar przedniej szyby to trzeba przyznać, że producent się zdrowo napracowal aby tak pieknie ją zrobić.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#32
Model bardzo ładnie wykonany. Fajny amerykański oldtimer. Zastanawia mnie jedno, skoro ma dwoje drzwi, a jedną szybę, to co których drzwi ta szyba była mocowana i z którymi się otwierała?
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.031 108 2
#33
Model bardzo ładnie wykonany. Fajny amerykański oldtimer. Zastanawia mnie jedno, skoro ma dwoje drzwi, a jedną szybę, to co których drzwi ta szyba była mocowana i z którymi się otwierała?
Maciek nie ma takiej możliwości jak piszesz, w każdych drzwiach jest jedna szyba czyli 4 drzwi i 4 szyby w drzwiach tylko tyle że, w modelu są one opuszczone.;)
Irokez z Maverickiem pisali o szybie czołowej i tylnej.:)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#36
Uwielbiam auta amerykańskie z tamtych lat jak i 70, 80 ,,dlatego zacząłem kolekcjonować dodatkowo je zw skali 1:64 ..Te z 1:43 sa cudne .NEO i Spark potrafi wykonać model .:):):)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 554

Podobne wątki