• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Amerykański sen - irokez46

M

Maverick

Gość
#2
A jednak ;) Model jak widzę pierwsza klasa i wykonany z doskonalymi detalami... aż do perfekcji. Jednym slowem: CUDO (y) Gratuluję zakupu.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#3
Tak model dużo lepiej wygląda na żywo niż na wszelkich fotkach a i na nich prezentował się wyśmienicie.Zaskoczyła mnie jakość.Mam kilka modeli z Neo, ale zawsze miałem jakieś male "ale" do ich wykonania.Ty razem wszystko jest idealne.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#4
Podobają mi się krążowniki amerykańskie, więc czasem będę tu wpadał.;)
Gratuluję świetnego modelu, tylko tak właściwie to nie wiem po co to piszę bo TY zawsze masz świetne modele.
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#12
Kolejny fajny amerykański krążownik szos. Równie ladny jak poprzedni i również świetnie wykonany.

Dokladnie tak jak pisze Irokez to jest duzy problem i ja większość trzymam w szafach :(
W szafach to ja trzymam ubrania moje i mojej Lubej z nadzieją, ze kiedyś znowu w nie się zmieścimy :) Chyba czas spojrzeć prawdzie w oczy i zrobić trochę miejsca
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#17
Dziś kolejny amerykański klasyk.Tym razem Chevrolet Impala Coupe z roku 1959.Firma to Spark, model tak samo z żywicy jak i poprzednie.

SAM_8739.jpg
SAM_8740.jpg
SAM_8741.jpg
SAM_8742.jpg
SAM_8743.jpg
SAM_8744.jpg
 
M

Maverick

Gość
#18
Impala jest fantastyczna a w tych kolorkach to już mega fantastyczna. Ta niebieska tapicerka z tymi bialymi wszywkami... masakra, tak mi się podoba, ze szok. Coś pieknego.
Gratuluję zakupu. (y) Teraz czekam na sedana.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#19
Spark słynie ze szczegółów co sam obserwuję w modelach w naszej skali. Ale tu w większej skali to naprawdę masakra. Pięknie odwzorowana karoseria, a wnętrze to już majstersztyk. Piękny, to chyba za małe określenie. On jest genialny. Podoba mi się niesamowicie.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#20
Tak Spark słynie ze szczegółów, ale wykonanie pozostawia troche do życzenia.Zdecydowanie wolę modele Neo, są dokładniej składane i dużo bardziej dba się w nich o estetykę.Jeśli chodzi o Impale to prócz krzywo wklejonego klosza przedniego reflektora w zasadzie jest ok, ale kolejny model, który zaprezentuję niebawem miał sporo niedociągnieć.Udało się je poprawić, ale za cenę jaką się płaci powinno byc wszystko ok.Zawszę będę zdania że modele żywiczne pojazdów w 1/43 nigdy niedorównają modelom metalowym takich firm jak HPI czy nawet Minichamps przynajmniej jesli chodzi o jakośc wykończenia.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 554

Podobne wątki