• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Album rysunków konstrukcyjnych urządzeń zabezpieczenia ruchu kolejowego grupa 0 i inne

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Witam,

Panowie, posiada ktoś "Album rysunków konstrukcyjnych urządzeń zabezpieczenia ruchu kolejowego - grupa 0"? Poza tym interesowały by mnie pozostałe albumy, rysunki jakich urządzeń można tam znaleźć? Chętnie bym nabył takowe albumy, szczególnie grupę 0, z urządzeniami srk.

Pozdrawiam
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#2
Temat wciąż aktualny, jeśli ma ktoś możliwość udostępnienia, skserowania bądź zrobienia skanów to proszę o info, cena za te materiały do dogadania.
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#3
Ja kilka albumów mam a jakobym nie miał. Ze dwa czy trzy lata temu pożyczyłem je jakiemuś gostkowi z trójmiasta i co kilka miesięcy dostaję maila że już za chwilę wyśle. Jak to wreszcie kiedyś dotrze to podobno paczka ma zawierać też skany.
 

Podobne wątki