• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

AlBERT MODELL - zamówienie szutrówek

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Paweł R

Moderator Wycieczki i podróże kolejami
Zespół forum
H0e
Przepraszam szanownych Kolegów modelarzów, ale się tak zastanawiam, po co po wysłaniu zamówienia na PW, piszecie o tym fakcie tu.
Myślicie że bezpośrednie zamówienie nie wystarczy, a może chcecie się pochwalić jacy jesteście dzielni i zamożni.

EC45

Aktywny użytkownik
A tak w ogóle to kiedy jest przewidywana wysyłka modeli ?
Czy dystrybutor będzie się indywidualnie kontaktował w sprawie zamówienia poprzez PW ?

KSK 1982

Moderator Grupy GGM i kustosz forum Sala pamięci
Zespół forum
GGM
Przychodzą już odpowiedzi na PW od Pana Krzysztofa Koja więc po prostu trzeba się uzbroić w cierpliwość

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Donator forum
Przepraszam szanownych Kolegów modelarzów, ale się tak zastanawiam, po co po wysłaniu zamówienia na PW, piszecie o tym fakcie tu.
Myślicie że bezpośrednie zamówienie nie wystarczy, a może chcecie się pochwalić jacy jesteście dzielni i zamożni.
Paweł... taką fajną zabawę mi zepsułeś :( Toż ten wątek przypominał Barejowskie „Za czym ta kolejka?”-„Za niczym! Tak tylko tu stoję...”-„Tak? To ja też postoję...”

Witam.

No cóż, jestem bardzo zaskoczony spontaniczną "akcją" zamawiania szutrówek firmy Albert-Modell, wykonanymi na wyłączne zamówienie PMR-Modele.
Jest to tym bardziej zaskakujące, że do tej chwili nigdzie nie zdążyłem jeszcze podać jakiejkolwiek informacji o ukazaniu się tych modeli.
Ale - jak mówi przysłowie - "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło"... :).

Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie!
Wszystkim osobom, które napisały do mnie na PW w sprawie zamówień na te modele odpowiedziałem już indywidualnie.

Wszystkie pozostałe osoby zainteresowane zakupem naszych modeli chciałbym poinformować, że sprzedażą tych modeli będzie zajmowała się sklep "Świat Modeli" w Rybniku:
www.swiatmodeli.com

Zamówienia na te modele będą przyjmowane od dziś przez w/w sklep.
Rozsyłanie modeli rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu, prawdopodobnie w najbliższy czwartek.

Pozdrawiam

Krzysztof Koj
PMR-Modele

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.