• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ALBERT-MODELL - modele wagonów typu 408S

am-70

Znany użytkownik
Reakcje
5.752 102 1
Napiszę tylko: Sprzedaż modeli Albert Modell/PMR to jest KPINA Z KUPUJĄCYCH!!! Nie każdy ma czas i ochotę siedzieć cały tydzień przy komputerze w nadziei, że pojawią się interesujące go modele! I to w niemałej cenie! Ja za taką "sprzedaż dziękuję". Trzeba mieć szacunek do siebie!
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Epoka V to chyba nowość bo przy majowym wypuście tych wagonów nie było. Też się nad tym setem zastanawiałem ale jak już zacząłem z VI to konsekwentnie będę uzupełniał skład :)
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.101 153 19
Najnowsze modele cemenciarek .
AM 900009:
zestaw dwóch wagonów typu 408S, należących do Przedsiębiorstwa Transportu i Spedycji Cementu Luzem CEMET w Warszawie,
w oznaczeniach z epoki IVc:
- wagon nr 33 51 930 9 260-8, serii Uacs-x, PKP [P], 4/REV/Oł/89.01.23, Stacja Przywory Opolskie, Dolnośląska DOKP,
- wagon nr 33 51 930 9 292-1, serii Uacs-x, PKP [P], 4/REV/Oł/88.12.20, Stacja Przywory Opolskie; Dolnośląska DOKP;

Wagony te są bezpośrednią kontynuacją modeli z zestawu AM z pierwszej edycji.
W następnej edycji modeli wagonów 408S, ukażą się kolejne modele tych wagonów w oznaczeniach z epoki IVc.

AM 900010:
zestaw dwóch wagonów typu 408S, należących do Przedsiębiorstwa Transportowo-Spedycyjnego CEMET S.A. w Warszawie,
w oznaczeniach z końca epoki Va:
- wagon nr 33 51 930 9 160-0, serii Uacs, PKP [P], 4/REV/Wro/95.04.24, Stacja Chełm, WDOKP Lublin,
- wagon nr 33 51 930 9 168-3, serii Uacs, PKP [P], 4/REV/Wro/95.03.31, Stacja Chełm, WDOKP Lublin;

Modele te rozpoczynają możliwość tworzenia składu tego typu wagonów w oznaczeniach i malowaniu z epoki Va/Vb.
W kolejnej edycji modeli wagonów 408S, ukażą się kolejne modele tych wagonów w oznaczeniach z epoki Vb, ze “starym” logo firmy CEMET.

AM 930910:
Pojedynczy wagon typu 408S, należący do firmy CEMET S.A., w oznaczeniach z epoki VI:
- nr 33 51 930 8 343-4, serii Uacs, PL-CEMET, 4/REV/918/30.01.14, St. mac. Sitkówka-Nowiny.

AM 930911:
Pojedynczy wagon typu 408S, należący do firmy CEMET S.A., w oznaczeniach z epoki VI:
- nr 33 51 930 8 266-6, serii Uacs, PL-CEMET, 4/REV/WWK/15.11.12, St. mac. Sitkówka-Nowiny.

Obydwa w/w pojedyncze modele wagonów 408S, są kontynuacją wcześniej wydanych modeli wagonów firmy CEMET i umożliwiają tworzenie składu z epoki VI.
W następnej edycji modeli tych wagonów ukaże się zestaw kolejnych dwóch modeli wagonów 408S firmy CEMET, z epoki VI.
 
Ostatnio edytowane:

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
Tyle tylko, że najpierw trzeba by tą trzykrotność zainwestować u Alberta. Zamiast wieszać na kimś psy pomyślcie, że być może nie było na to środków.
A kto wiesza psy? Odniosłem sie do wpisu kolegi nohab ktory wspominał o filantropii co wydalo mi sie niepoprawne. Nikt tu nic za darmo przecież nie robi. Wiec pomyśl prosze zanim wrzucisz takie dramatyczne wpisy:)
 

Laku

Aktywny użytkownik
Reakcje
403 24 1
Mikl nie miałem na myśli akurat na myśli twojego wpisu pisząc o wieszaniu psów. Raczej te które pojawiły się powyżej i które pewnie się jeszcze pojawią. Może ktoś to przeczyta i się wstrzyma przed tzw. hejtowaniem.
Zacytowałem twój wpis tylko po to, żeby się odnieść do słów o trzykrotności zysku i uzmysłowić tym, którzy to przeczytają, że to pan K. Koj inwestuje w te modele swoje pieniądze i skoro wybrał taki a nie inny sposób dystrybucji i taką a nie inną ilość modeli zamawia, to nic na to nie poradzimy. My swoimi pieniędzmi nie ryzykujemy, więc nie wymagajmy, żeby ktoś ryzykował ponad stan swoimi, tylko dlatego że nam się tak podoba.

P.S Nie jestem żadnym kumplem pana Koja a nawet się z nim nigdy nie spotkałem. Też nie załapałem się na sprzedaż w Rybniku choć obserwowałem sklep notorycznie :)
 

Podobne wątki