• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

AK Trucks - warsztat

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#1
Cześć wszystkim.

W raz z nową jakością, nowymi pomysłami, projektami wystartowałem z nowym tematem, w którym będę prezentował projekty mniejsze i większe z mojego warsztatu.


Jako że raziły mnie od zawsze felgi, które Herpa wrzuca w swoje naczepy padł pomysł by to poprawić, na pierwszy ogień poszła felga nowszego typu na osiach SAF-a. tak wygląda surowy wydruk 3D,. Docelowo na piastę przyjdzie jeszcze blaszka trawiona z logiem SAF-a. W Planach są też SAF-y starszego typu oraz felgi na osie BPW.

Opracowanie modelu: @Ciemny | AK Trucks
Wydruk modelu: @popowe

felga.jpg
 
Ostatnio edytowane:

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#2
Bardzo ciekawy projekt... KIBICUJĘ i pewnie chętnie kupię kilka szt :D

Nie mniej mam pytania: Czy mnie oczy mylą czy felga z wydruku jest minimalnie większa ?
Czy to oznacza że średnica felg Herpy jest za mała ?
Oponę chyba też dałeś większą i "nie herpowską", a może po prostu jej starszą wersję ?
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#3
Bardzo ciekawy projekt... KIBICUJĘ i pewnie chętnie kupię kilka szt :D

Nie mniej mam pytania: Czy mnie oczy mylą czy felga z wydruku jest minimalnie większa ?
Czy to oznacza że średnica felg Herpy jest za mała ?
Oponę chyba też dałeś większą i "nie herpowską", a może po prostu jej starszą wersję ?

Opona jest Herpowska, starego typu na "wklęsłe" piasty, sama felga jest delikatnie większa, by pasowała do starych opon, (to wersja testowa) kolejne będą dopasowane tylko i wyłącznie pod nowe opony trzymając rozmiar rzeczywisty.
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#5
Kilka nowości na warsztacie.

Dodatki drukowane w technologi 3D


Orurowanie Scania serii 4 / R / RII / Streamline, wersje 4, 5, 6, halogenów
20180918_091917.jpg


Tylne zderzaki do naczep Wielton,
20181014_123612.jpg



Dodatkowo pojawiły się trawione fartuchy na przednią ścianę naczep marki Kogel, Wielton, Krone, oraz klamki do tylnych drzwi do naczep typu firanka


za wydruki odpowiada kolega @popowe, projekty @Ciemny
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki