• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aerograf

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#1
Witam. Od jakiegoś czasu zbroje swój warsztat modelarski i stwierdziłem, że czas na zakup aerografu... No właśnie pytanie tylko jaki? :niepewny: Jestem kompletnie zielony w tym temacie a potrzebuje go do malowania modeli w skali 1:87, głównie samochodów ciężarowych. Co polecacie oczywiście cenowo w granicach rozsądku, gdyż będzie to moje pierwsze narzędzie tego typu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Nie wiem czy czytałeś ten temat: AEROGRAF, wybór na lata, czyli co kupić…. Co prawda pierwsze wpisy są z 2009 r., ale od strony 12 masz już wpisy z 2017 r. W ogóle warto poczytać cały temat, bo jest sporo ciekawych informacji i porad kolegów, którzy już wiele lat używają aerografy i mają duże doświadczenie.
Miłego czytania... :)

EDIT:

Zapomniałem dodać, że w pierwszym poście tego tematu jest ciekawy link do skróconego przewodnika po rodzajach aerografów i żebyś go nie przeoczył wrzucam i tu: KLIK.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#3
Nie wiem czy czytałeś ten temat: AEROGRAF, wybór na lata, czyli co kupić…. Co prawda pierwsze wpisy są z 2009 r., ale od strony 12 masz już wpisy z 2017 r. W ogóle warto poczytać cały temat, bo jest sporo ciekawych informacji i porad kolegów, którzy już wiele lat używają aerografy i mają duże doświadczenie.
Miłego czytania... :)

EDIT:

Zapomniałem dodać, że w pierwszym poście tego tematu jest ciekawy link do skróconego przewodnika po rodzajach aerografów i żebyś go nie przeoczył wrzucam i tu: KLIK.
Jakoś umknął mi ten temat.o_O Bardzo dziekuję, czeka mnie ciekawa lektura. :)
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
#4
Mam trochę doświadczeń, używałem już kilku od tanich do drogich i mam taką refleksję, że jest to całkowicie bez znaczenia jaki. Jeżeli jesteś pedantem i będziesz dbał, odpowiednio czyścił itp to każdy będzie dobrze służył, a jeśli będziesz traktował go jak przeciętne narzędzie pracy to szybko się zużyje.