• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Adamowo

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#1
Witam wszystkich prezentuje dwie fotografie z budowy mojej stacji. Póki co fotografie prezentuja połowe stacji druga połowa jest jeszcze w piwnicy i .... schnie. Układ torowy napewno wam jest znany z pewnej mijanki z północy Polski ..;) a jak się ktos zapyta dlaczego akurat tak, to odpowiem a no dlatego by stacja była "uniwersalna" tzn. do zabawy w domu jak i na jakimś spotkaniu ....
 

Załączniki

OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#3
Tej juz niet .... tzn została zdemontowana z tego co się dało zostały zrobione dioramy np parowozownia a reszta.....
 
OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#6
Różne odcienie mat trawiastych oraz różne odcienie pyłów, do tego troche gąbki Heki ....
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#8
Adam napisał(a):
Różne odcienie mat trawiastych oraz różne odcienie pyłów, do tego troche gąbki Heki ....
Możesz podać numery katalogowe tych produktów z których korzystałeś ?
 
OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#9
O jesli chodzi o maty to niestety nie pomne nr. katalogowych ale są to różne odcienie jasnego zielonego, zielonego aż po żółty. Teraz Auhagen wypuścił takie maty na której jest kilka kolorów, sa one bardzo dobre do tonowania przejśc między kolorami, gdyż na takiej macie sa kolory od jasnego zielonego przez zółty az do ciemnej zieleni. Co do pyłów to część zebrałem na tzw. ulicy a część kupiłem kiedyś na giełdzie one są chyba firmy Polak, ale też niestety nr nie pamietam gdyz opakowania z nich wyrzuciłem. Dopełnieniem całej zieleni był materiał Heki o nr. 1564, 1573, 1577, 1592, 1594

A tymczasem międzytorze też porosło roślinnością ....
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 86
Buduję makietę 61

Podobne wątki