• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Adam Modellbau

OP
OP
A

Adam-H0

Gość
Wlasnie dotarlem do domu i po udanych Targach, musze podziekowac wszystkim modelarzom, ktorzy odwiedzili nasze stoisku w Poznaniu. Dziekuje rowniez za mile wsparcie "duchowe" naszej produkcji i za mile konstruktywne uwagi i pomysly. Jestem tez bardzo wdzieczny za dostarczony mi nowy material do dalszych opracowan. Jestem pewien, ze za rok zobaczymy sie znowu.
Jeszcze raz dziekuje za mila atmosfere.

Adam
 
OP
OP
A

Adam-H0

Gość
Przepraszam, ze znowu tak sam, ale po naradzie w firmie i analizie powystawowej pewna refleksja:

Ja tylko dwa slowa do tego tematu. Jedno to chodzi o kiepskie zainteresowanie modelami " surowymi ", czyli bez konkretnych napisow. To jest powodem, ze takie modele zostana po malu usuniete z naszego programu ( za male moce przerobowe, by sie tym zajmowac ).
Druga sprawa robienie napisow na drzwiach niekompletnych, tez w wiekszosci wypadkow prowadzi do niezadowolenia naszych klientow ( duza wiekszosc ) -- wiec teraz bedziemy starali sie jeszcze bardziej dokladnie opisywac nasze modele. co nie znaczy ze bada wtedy tansze.

Dzieki tej wystawie wielu modelarzy juz po wzieciu do reki tych modeli mogla stwierdzic, ze zdjecia z internetu gdzie powiekszenie jest czesto 10 do 15 razy nie wplywa na pozytywny odbior wygladu. Z kolei retuszowanie zdjec tez nie jest OK. Wiec niedoskonalosc na zdjeciach pozostanie - nie bedziemy stosowali zadnych trikow w obrobce zdjec, zeby poprawic samopoczucie co niektorych forumowiczow.

Dlatego to co na zdjeciu wyglada tak sobie w naturze robi zupelnie inny efekt.

Co do nowosci na rok 2013 musicie sie uzbroic w cierpliwosc i poczekac do nowego roku. Napewno bedziecie mile zaskoczeni.

Adam

PS

nowosci z Poznania zostana pofotografowane w nadchodzycy weekend i pokazane na forum.
 
OP
OP
A

Adam-H0

Gość
Dokladnie - alkohol tez jest metoda trwajaca dluzej, ale nie tak agresywna. Wiem, ze kilku modelarzy chce robic swoje opisy i tu musze poinformowac, ze w KLUBIE jest taka mozliwosc, z ktorej wielu korzysta. Po prostu trzymanie na lini produkcyjnej modeli malo chodliwych jest z czystego punktu ekonomicznego nieoplacalne.
NIe chce rozpoczynac dyskusji o walorach plastiku, ale w klubie wielu modelarzy dostalo elemnty skrzyn, czy kabin zeby je wymienic w powykrzywianych modelach zywicznych. Taki servic istnieje, oczywiscie tylko dla KLIENTOW.

Zdjecia tak jak wspomnialem w czasie tego dlugiego weekendu.

Milego dnia

Adam
 

WrocT

Znany użytkownik
Reakcje
212 33 1
A jak to kiedyś było z napisami na autach typu "użytek własny" czy "użytek prywatny"? Coś takiego pomiatam, że było umieszczane na autach. Dokładnie tekstu tego napisu nie pamiętam.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 54
Tabor 161
Tabor 72
A
Tabor 57
A
Tabor 241

Podobne wątki