• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Actros 1/24 relacja Brodagaz

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#64
o to cenna uwaga. Suma sumarum. Jak zakupię i podejdę do tematu będę wiedział co i jak. Na razie prędko to nie nastąpi... ale skłaniam się ku tej skali bo model AXORA w skali 1:43 może się prędko nie doczekać naczepy za dobre pieniądze czego nie można powiedzieć o modelach w skali 1:24 :)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#65
o to cenna uwaga. Suma sumarum. Jak zakupię i podejdę do tematu będę wiedział co i jak. Na razie prędko to nie nastąpi... ale skłaniam się ku tej skali bo model AXORA w skali 1:43 może się prędko nie doczekać naczepy za dobre pieniądze czego nie można powiedzieć o modelach w skali 1:24 :)
Modelarstwo jak każde hobby na poziomie profi niestety nie jest tanie.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#66
No ale bym powiedział że modele Italeri strasznie drogie nie są... a wybór i dostępność w PL też jest dobra :) Fakt z tego co widzę po innych forach to wymagają niemało pracy, ale i gotowy model tez wymaga pracy i potem przeróbek tak jak mój Jelcz.
A tak z ciekawości ile dałeś za ten model ciężarówki DB ?? Tu co prawda już nie dostępny ale w mega dobrej cenie
http://makieta.pl/skala-1-24/4536-italeri-3865-mb-actros-db-schenker-1-24.html
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#67
No ale bym powiedział że modele Italeri strasznie drogie nie są... a wybór i dostępność w PL też jest dobra :) Fakt z tego co widzę po innych forach to wymagają niemało pracy, ale i gotowy model tez wymaga pracy i potem przeróbek tak jak mój Jelcz.
A tak z ciekawości ile dałeś za ten model ciężarówki DB ?? Tu co prawda już nie dostępny ale w mega dobrej cenie
http://makieta.pl/skala-1-24/4536-italeri-3865-mb-actros-db-schenker-1-24.html
Z tego co pamiętam to właśnie u nich kupiłem w promocji lub na allegro ale nie więcej niż 230zł kosztował, aż mi głupio że do dziś go nie zrobiłem.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#68
E to super cena ;) I wniej już cała naczepa i kontenery fajny kpl. tylko bym ciągnik na pewno zrobił w innym kolorze bo biały to taki nudny :/ A kontenery najchętniej szare Maersk ;)