• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Actros 1/24 relacja Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#22
Staram się żeby nie było za szybko.:)
Cieszę się że, mimo innej skali jesteście zainteresowani, moimi wypocinami.:)
Do ramy doszedł tylny most wraz z zawieszeniem, a do silnika trochę osprzętu i tu niestety pierwsze rozczarowanie, przewody od turbin i kulera są wykonane byle jak nie dokładnie i nie bardzo pasują nawet po przeróbkach, będę musiał jeszcze z nimi powalczyć.
IMG_1882.JPG
IMG_1883.JPG
IMG_1884.JPG
IMG_1885.JPG
IMG_1887.JPG
IMG_1886.JPG
IMG_1888.JPG
IMG_1891.JPG
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#26
Właśnie , przy silniku też kilka takich baboli widać. Broda, musisz albo szlifować albo takie foty robić żeby nie było widać, bo ta skala wymaga już więcej czasu... Niestety lepiej szlifować i szpachlować, bo jak bez tego później podkładem polecisz to się można załamać - syf na syfie...zresztą zobaczysz, przecież to pierwszy model czyli poligon.Życzę cierpliwości, bo na szybko tu nic się nie podziała.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#28
Trochę roboty zrobiłeś. Ale rzeczywiście patrząc na Twoje fotki, to ta skala wymaga dużo więcej poświęceń niż nasza. Tu się nie ukryje takich łączeń.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#29
Widzę że osiągnąłeś poziom profi w H0 i chwytasz się juz większych skal:) Sam zacząłem kiedyś sklejać Mana ale leży do skończenia, jeszcze jakis zestaw strażacki i okolo 40 osobowek głownie ferrari 1/24 czeka ale miejsca brak (n) Ciekaw jestem jak Ci wyjdzie, jakbyś jakie opony, części potrzebował 1/24 to mam ich troche to pisz;)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#30
Widzę że osiągnąłeś poziom profi w H0 i chwytasz się juz większych skal:) Sam zacząłem kiedyś sklejać Mana ale leży do skończenia, jeszcze jakis zestaw strażacki i okolo 40 osobowek głownie ferrari 1/24 czeka ale miejsca brak (n) Ciekaw jestem jak Ci wyjdzie, jakbyś jakie opony, części potrzebował 1/24 to mam ich troche to pisz;)
Dzięki za info i miłe słowa, ten projekt to odskocznia i nie zamierzam go szybko skończyć ;)