• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Acidez - Specjalne

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
#21
Świetne foty. Najlepsze przed komisariatem. Modele też zrobione bardzo dobrze. Podobają mi się i też jestem z nich zadowolony.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#22
Cieszę się że się podobają , a wasze miłe słowa motywują mnie do dalszych projektów.
Ważna sprawa gdyby nie fachowcy z Eka-model , Suzuki by nie było takie fajne , malowanie to ich zasługa.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
#23
Cieszę się że się podobają , a wasze miłe słowa motywują mnie do dalszych projektów.
Ważna sprawa gdyby nie fachowcy z Eka-model , Suzuki by nie było takie fajne , malowanie to ich zasługa.
No to chapeau bas dla Eka-model.(y)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#24
Czyli kolekcja Suzuki się powiększa z każdą chwilą aż się boje pomyśleć jak by je wszystkie ustawić w jednym miejscu :D Gratuluje modelu (y)
 

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#25
Teraz dopiero znalazłem temat. Super kolekcja poloników. Sprinter wyszedł fajnie po drobnych przeróbkach, zmiana kół i jak widże wnętrze(y) Zazdroszczę Ci landka z Podhala, ktorego ja niestety nie mam w swojej kolekcji.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#26
Przedstawiłeś wszystkie obowiązkowe pozycje do zebrania ,brakuje mi Land Rowera ,Bardzo ładnie wykonany model .(y)
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#27
Nowy sprzęt przed komisariatem wygląda pięknie(y), pozostałe modele to już klasyka i bez mała pozycja obowiązkowa.
 

Podobne wątki