• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Acidez - Osobowe

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Pomysł fajny, ale wykonanie nie do końca mi odpowiada. Chmura pyłu powinna mieć kolor drogi, poza tym za gruby jak dla mnie żwir, a właściwie kamienie na drodze.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Fajny klasyk, kiedyś miałem firmowy plakat herpy z dokładnie takim samym Jaguarem ;) Dziwi mnie, że herpa nie dopracowała świateł, ale wtedy technologia nie była w tej materii zaawansowana.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Dobrze wiedzieć jak kiedyś produkowano modele w skali 1/87 spod znaku Audi. Jak na dłoni widać przeskok technologiczny w produkcji.
Bardzo ciekawy i miły dla oka egzemplarz quattro w ciekawym kolorze. Szkoda, że tak słabo wtedy odwzorowywano światła.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Stary model, ale wykonany całkiem, całkiem... Z tego co pamiętam, to jeszcze takie Audi zrobił w naszej skali Spark, ale model raczej niedostępny, a jak się pojawia to ceny ma chore.
 
OP
OP
Acidez

Acidez

Aktywny użytkownik
Reakcje
798 0 0
Patrzyłem teraz na google i jest takie Audi w takim samym kolorze, więc raczej to oryginał, ale pewności nie mam, bo z bliska wygląda na malowany. ;)
 

Podobne wątki