• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Acidez - Osobowe

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Bardzo przyjemny dla oka CC Torofeo. Pamiętam tą serię dla młodych rajdowców.Jeśli mnie pamięć nie myli, to całkiem
dobrze szło naszemu Mariuszowi Ficoń na Monte Crlo właśnie w takim aucie. Replika małej wyścigówki na bardzo wysokim
poziomie wykonania. Jedyne co mnie razi, to niechlujne wykończenie charakterystycznych felg dla cieńkiego bolka ;) Super !
 
OP
OP
Acidez

Acidez

Aktywny użytkownik
Reakcje
798 0 0
Cześć! Dzisiaj kolejny rajdowiec. Tym razem jest to Ford Focus WRC z rajdu Monte Carlo załogi Markko Martin/Michael Park. Ta sama załoga w 2005 roku jadąc Peugeotem 307 w rajdzie Wielkiej Brytanii wypadła z trasy i uderzyła w drzewo prawą stroną samochodu w wyniku czego zmarł Michael Park...
100_6158.JPG
100_6159.JPG
100_6167.JPG
100_6168.JPG
100_6169.JPG

Pozdrawiam. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Ciekawy i całkiem unikatowy model. Szkoda, że nie ma lusterek. Tak trochę goło bez nich wygląda, szczególnie na fotkach z przodu.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Pomimo trochę słabszego wykonania, model bardzo przypadł mi do gustu ze względu na załogę, uto i rajd. To był jeden z ostatnich prawdziwych rajdowych Fordów.
Niestety przepisy FIA psują sporty motorowe wprowadzając nie tylko do rajdów 1,6 T ale również zabijają F1. Wracając do modelu, to świetnie się prezentuje w tym
fabrycznym malowaniu. Rajdówki w skali 1/87 to naprawdę rzadkość, więc model zasługuje na uznanie, że znalazł się w Twojej kolekcji. Brakuje mu tylko lusterek !
 

Podobne wątki