• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

A może jakieś spotkanie w Gorzowie

OP
OP
bobek

bobek

Użytkownik
Reakcje
72 0 0
#22
już rozmawiałem z kolegami z różnych części polski i przyjadą prezentować swoje prace
Może kolega ciekma też przyjedzie zaprezętować
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#31
bobek napisał(a):
Sala w szkole załatwiona teraz prowadzenie dalszych kwestii termin imprezy to 12-13 Kwietnia 2008 :D
Widzę, że zapał masz i to jest ważne.
Brakuje mi podstawowych rzeczy w tej organizacji a przynajmniej nic o tym nie wspominasz. Chodzi mi bazę noclegową i gastronomiczną dla przyjezdnych modularzy.
Kto zapewnia sterowanie DDC połączonych modułów w taki sprzęt jak centralka, boostery? O box-ach nie wspominam, bo każdy, kto ma moduły powinien go posiadać jak i minimum 10 m przewodów do niego.
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#33
bobek napisał(a):
jak by byli chętni to wtedy bym załatwiał
Nie masz racji.
Jako organizator musisz na samym początku podać termin spotkania następnie koszt i warunki noclegów jak i możliwość kupienia czy zamówienia posiłków. Następnie warunki wystawiennicze, czyli jaka duża sala, jakie oświetlenie? Czy spotkanie ma być zamknięte czy otwarte dla publiczności? Jakie ewentualne koszty oprócz noclegów i posiłków muszą ponieść wystawiający moduły? Dopiero po takiej informacji możesz oczekiwać zgłoszeń. Przy masowej imprezie nie można liczyć na to, że jakoś to będzie.
Minimum miesiąc prze datą spotkania musisz mieć zapięte wszystko na ostatni guzik.
 

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#34
Warto tez pomyslec nad laczeniem modulow - w Polsce rozne mamy standardy :)
9-10 luty jest wtstawa w Krakowie - zapraszam - ogladniecie jej ulatwi Ci organizacje spotkania w Gorzowie :)

Co do Twojego zapaly - to pochwalam i ciesze sie ze go masz :D Teraz wszystko na spokojnie musisz dopracowac - bedzie tego troche ale uwazam ze warto :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 16

Podobne wątki