• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja 50 lecie rozpoczęcia produkcji Fiata 125p

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.906 386 20
#3
OP
OP
przemek77

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 7 0
#5
Żeby nie było, że wiedziałem i nie podzieliłem się informacją:

Stowarzyszenie FSOAUTOKLUB, Klub Pracowników i Przyjaciół FSO oraz Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski serdecznie zapraszają wszystkich entuzjastów oraz sympatyków na coroczną imprezę z okazji rozpoczęcia produkcji aut na warszawskim Żeraniu :)

Termin: 4.11.2017
Godziny: 9-16
Miejsce: Warszawa, ul. Jagiellońska 88, parking przed bramą główną FSO oraz parking wzdłuż muru fabrycznego.

Obchody zostały objęte patronatem medialnym znanego i lubianego przez Was czasopisma Classic Auto, portalu Kronika Rajdów oraz lokalnej stacji Radio Praga. Będziemy Was informowali na bieżąco o pozostałych szczegółach organizacyjnych.

UWAGA: jedynymi oficjalnymi źródłami informacji o imprezie jest niniejszy wątek (wydarzenie) oraz stosowny wątek na forum FSOAK.

Do zobaczenia – widzimy się 4.11 ma Żeraniu! :)

Nie wiem czy uda mi się tam być ale może komuś się przyda ta informacja

Przewidziane jest również coś takiego:

Spacer akustyczny będzie podróżą edukacyjną i sentymentalną po dawnych terenach Fabryki Samochodów Osobowych FSO na Żeraniu, a także zapoznaniem się z miejscem i jego historią. Razem z głosami byłych pracowników, rozbrzmiewającymi z megafonu, akustyczni spacerowicze przejdą wzdłuż hal produkcyjnych aż do hali tłoczni, poznają teren byłej fabryki, unikalne historie ludzi i ich spojrzenie na minioną epokę. Dla starszych uczestników będzie to podróż do czasów młodości, dla młodszych odkrycie czegoś, co kiedyś świetnie i sprawnie prosperowało.

Czas: 4 listopada, godz. 10:00 - 12:00
Start spaceru: ul. Jagiellońska 88, brama główna FSO

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich.

Zapraszamy również na zlot samochodów FSO organizowany w 66 rocznicę rozpoczęcia produkcji w fabryce.
Miejsce: ul. Jagiellońska 88, parking przed bramą główną FSO
godz. 9:00 -16:00
Wydarzenie FB: http://bit.ly/2xh6m3m
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 3

Podobne wątki