• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? 50/60 letnia kolekcja kolejek PIKO

Jakub Sz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Dzień dobry,
Posiadam kolekcję oryginalnych kolejek PIKO liczącą 6 lokomotyw i blisko 30 wagonów towarowych oraz pasażerskich. Stan techniczny niektórych modeli jest bardzo dobry, jak na blisko 60 lat. Należały one do mojego dziadka, był ich pierwszym właścicielem. Chciałbym zwrócić się z uprzejmą prośbą o kontakt z osobą, która pomogłaby wycenić tak wyjątkową kolekcję. Narazie przesyłam jedynie zdjęcie lokomotyw, bo spodziewam się, że one są najbardziej atrakcyjnymi elementami.

Pozdrawiam 20210119_200734.jpg
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
#2
Dzień dobry,
Posiadam kolekcję oryginalnych kolejek PIKO liczącą 6 lokomotyw i blisko 30 wagonów towarowych oraz pasażerskich. Stan techniczny niektórych modeli jest bardzo dobry, jak na blisko 60 lat. Należały one do mojego dziadka, był ich pierwszym właścicielem. Chciałbym zwrócić się z uprzejmą prośbą o kontakt z osobą, która pomogłaby wycenić tak wyjątkową kolekcję. Narazie przesyłam jedynie zdjęcie lokomotyw, bo spodziewam się, że one są najbardziej atrakcyjnymi elementami.

Pozdrawiam Zobacz załącznik 785929
Wystaw na alledrogo od złotówki to się samo wyceni.
 

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
445 18 0
#6
Jak już wcześniej wspomniano cena zależy od stanu poszczególnych modeli. Jeśli masz do nich oryginalne opakowania w podobnym stanie to cena zdecydowanie rośnie. W opakowaniu liczy się wszystko, nawet drobna tekturowa wkładka utrzymująca np. wagon. Wystaw na zagranicznym portalu aukcyjnym dostępnym i w Polsce, a sprzedaż wszystko. Niestety, nie licz na wiele.
 

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
450 0 6
#3
Dzień dobry,
Posiadam kolekcję oryginalnych kolejek PIKO liczącą 6 lokomotyw i blisko 30 wagonów towarowych oraz pasażerskich. Stan techniczny niektórych modeli jest bardzo dobry, jak na blisko 60 lat. Należały one do mojego dziadka, był ich pierwszym właścicielem. Chciałbym zwrócić się z uprzejmą prośbą o kontakt z osobą, która pomogłaby wycenić tak wyjątkową kolekcję. Narazie przesyłam jedynie zdjęcie lokomotyw, bo spodziewam się, że one są najbardziej atrakcyjnymi elementami.

Pozdrawiam Zobacz załącznik 785929
Spróbują na facebooku. Lokomotywy 150-260zł wagony z 60zł