• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 4x4, SUV - Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#1
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym użytkownikiem forum jak i kolekcjonerem modeli w skali 1:87. Modelarstwem zajmuję się już naście lat nie wiem ile, moja skala to 1:24 i są to ciężarówki. Zmieniam skale ponieważ tych mniejszych zmieści się więcej (ha ha ha). Za wciągnięcie dziękuję koledze z pracy Michałowi type_7r. Poniżej przedstawiam moje pierwsze modele. Miłego oglądania.
Pozdrawiam serdecznie Michała, Daniela, Brode, Rysa.
DSC05599.JPG
DSC05600.JPG
DSC05585.JPG
DSC05586.JPG
DSC05587.JPG
DSC05588.JPG
DSC05589.JPG
DSC05590.JPG
DSC05591.JPG
DSC05592.JPG
DSC05593.JPG
DSC05594.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#2
Witaj na forum Zbyszku, cieszę się że do nas dołączyłeś.
Ciekawa prezentacja na pieńku, najbardziej podoba mi się Toyota bo ma wszystkie bajery.
Dla odmiany powiem Ci że, do mnie dziś przyszła pierwsza w życiu ciężarówka w 1/24 do sklejania.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#3
Witaj Zbyszku. Fajnie, że jesteś z nami. Pokazuj modele i baw się dobrze. :)
Jak na pierwsze wejście to idziesz po całości. Piękne SUV-y. Popieram Marcina, Land Cruiser jest najciekawszy. Pięknie wygląda tak fabrycznie zwaloryzowany. Jeep też ciekawy, tylko brakuje mi tu złotych felg, byłby wtedy jak w realu. Range Rover fajny i ciekawie wygląda jako policyjny(???). Mercedesy znane ale najsłabsze z tej prezentacji. Toyota przyćmiła wszystkie. Muszę wpisać ją na listę zakupową. Piękna prezentacja. (y)
 
OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#4
To świetnie, życzę powodzenia i cierpliwości. Ja składam jeden model (ciągnik) około 4 miesięcy.[DOUBLEPOST=1384291535,1384291135][/DOUBLEPOST]I jeszcze parę fotek, to narazie wszystko. Będę aktualizował moją kolekcję.
DSC05596.JPG
DSC05597.JPG
DSC05598.JPG
DSC05599.JPG
DSC05600.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#5
To świetnie, życzę powodzenia i cierpliwości. Ja składam jeden model (ciągnik) około 4 miesięcy.
Powiem szczerze jeszcze nie wiem ile mi to zajmie ale spieszyć się nie zamierzam.
Zbyszek fajnie by było jakbyś w temacie warsztat pokazywał etapy pracy.
Z drugiej strony mam tematy inne niż 1/87 i tam mógłbyś dać swoje ciężarówki w 1/24 chętnie by popatrzył i nie tylko ja.;)

Ostro idziesz ale teraz i ja i koledzy prosimy o pojedyńcze prezentacje i lepsze fotki bez pudełek. :)
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#6
Toyota najfajniejsza bo widać wkład własny ;) Jeśli w skalę 1/87 tez zainwestujesz 4 miesiące na model to będą prawdziwe cudeńka ;)
Fajny pomysł z pniakiem :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#7
Tak, popieram Marcina. Fotki lepiej wychodzą bez pudełek. GOPR jest świetny, Łada Niva też, natomiast tego Jeepa Discovery to pierwszy raz widzę. Fajne modele.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#8
Tak, popieram Marcina. Fotki lepiej wychodzą bez pudełek. GOPR jest świetny, Łada Niva też, natomiast tego Jeepa Discovery to pierwszy raz widzę. Fajne modele.
Ten Jeep Discovery to Toyota HDJ70 nie wiem co producenta podkusiło by taki głupi napis dać na drzwiach, bo po pierwsze jeep to jeep , a discovery to Land rover.
Zaraz poszukam czy była taka impreza off-roadowa co się tak głupio nazywała :ROFL:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#10
Ten Jeep Discovery to Toyota HDJ70 nie wiem co producenta podkusiło by taki głupi napis dać na drzwiach, bo po pierwsze jeep to jeep , a discovery to Land rover.
Zaraz poszukam czy była taka impreza off-roadowa co się tak głupio nazywała :ROFL:
No tak, masz rację, a ja przeczytałem i bez zastanowienia napisałem. :oops: Teraz dopiero widzę, że to Toyota. :confused:
 
OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#18
Też o tym myślałem ale na razie ceny mnie zniechęcają, wracając do prezentacji Niva jest równie fajna , Suzuki tez lubię i szykuję dla miłośników Suzuki niespodziankę na wiosnę ;)
Domyślam się o co chodzi zapisuję się.
Jeśli chodzi o ceny BUSCH i BREKINY masz rację, ale wykonują modele ekstra. Ja mam jeszcze mały plusik a mianowicie do mojej kolekcji finansowo dokłada się ŻONA.(hi hi hi)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#20
Defender i Niva to moi faworyci z tej prezentacji. Pięknie wyglądają, a i wykonanie bardzo dokładne. (y) Gratuluję nabytków.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 31
Samochody osobowe 881

Podobne wątki