• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 4x4, SUV - Zibi76

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
#61
Pięknie wygląda ten zwaloryzowany. A Twoje dodatki tylko stawiają kropkę nad i. Świetna robota. (y) Drugi, też fajny. Sam posiadam takiego i bardzo jestem zadowolony. Trzeba będzie pomyśleć o tym zwaloryzowanym.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#63
Brudas jest super już po wyjęciu z pudełka, ale po Twoich dodatkach prezentuje się ekstra. Strasznie mi się kojarzy z Walią. Tam każdy szanujący się rolnik ma takiego do jazdy po polu :)
 
OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#64
Rany ale daleko zawendrowałem, dawno mnie nie było. W tym segmencie za wiele się nie zmieniło.
1.PORSCHE CAYENNE
2.BMW X5
DSC08013.JPG
DSC08016.JPG
DSC07434.JPG
DSC07436.JPG

[DOUBLEPOST=1425414612][/DOUBLEPOST]GAZ HERPA
DSC08072.JPG
DSC08074.JPG

[DOUBLEPOST=1425414744,1425414409][/DOUBLEPOST]MERCEDES BENZ ML AMG BUSCH
DSC07954.JPG
DSC07955.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
#67
Fajne te "większe" osobówki. BM-ka wygląda fajnie, ale i inne marki nie odstają za bardzo. Dioramka bardzo fajna. Taka wiosenna.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#70
Ciekawe Suvy pokazałeś, co jeden to ciekawszy. Co prawda czerwień zawsze pasowała do garbatych Porsche, ale ta jakoś ne leży dla Cayenne. BMW X5 również trochę gorzej wypada w czerwieni,
za to jest świetnie wykonany od strony wizualnej,szczególnie z przodu. Mercedes ML dosyć dobrze wypada w zieleni, ale znowu korzystniej w tym kolorze wyglądałaby klasa G dla służb leśnych.
Gaz od herpy rewelacyjnie wykonany pod każdym względem. Ściągany dach dodaje mu klasy. Dobrze się stało, że niemiecki producent miniaturek przychylniej zaczął spoglądać na rosyjskie wozy.
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#71
Wykonanie modeli na dośc wysokim poziomie .Jednak król jest jeden .Gaz z herpy ten model jest naprawdę extra , dodatkowo półmatowy kolorek dodaje mu autentyzmu , Yuż za nim x5 oraz ml .
W ML'u aż sięprosi nawiercic dziurki w wydechach , nabrał by nowego smaczku
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
#80
Felgi jako same w sobie wyglądają świetnie, ale jakoś, jak dla mnie, to za delikatne na taki model Mercedesa.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 31
Samochody osobowe 881

Podobne wątki