• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 4x4 SUV Michał type_r7

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Ciekawy ten Miniak, choć powiem, że wolę go w innych kolorach niż biały.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Pięknie zrobiony jest ten VW. Podoba mi się, a i kolor nietuzinkowy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Piękny! Podoba mi się. Patrząc na Twoje Audiki ostatnio pokazywane, to coraz bardziej skłaniam się, żeby zacząć je zbierać. ;)
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Piękny! Podoba mi się. Patrząc na Twoje Audiki ostatnio pokazywane, to coraz bardziej skłaniam się, żeby zacząć je zbierać. ;)
Ja już zacząłem, jest co zbierać.
Mamy dużo modeli, sporo wersji w tym te niszowe... no i w kolorach można wybierać, przebierać.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kolejny świetny Audik. Widzę, że technologia poszła naprawdę do przodu. Jak sobie przypomnę pierwsze metaliczne lakiery na miniaturkach samochodów, które były tak ziarniste, że aż mnie ciarki biorą. No a tu, proszę... Piękny metaliczny lakier... (y) i wcale nie widać ziarnistości.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Kolejny świetny Audik. Widzę, że technologia poszła naprawdę do przodu. Jak sobie przypomnę pierwsze metaliczne lakiery na miniaturkach samochodów, które były tak ziarniste, że aż mnie ciarki biorą. No a tu, proszę... Piękny metaliczny lakier... (y) i wcale nie widać ziarnistości.
Masz rację. Technologia poszła do przodu. Te nowe kolory - metaliki są jak dla mnie rewelacyjne.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 31
Samochody osobowe 104

Podobne wątki