• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 4x4 SUV Michał type_r7

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#63
cayenne to dla mnie szczerze już nie to. Porsche to ma być porsche - typowe sportowe auto z duszą jak kiedyś :) heh ale z drugiej strony to dzisiejsza motoryzacja "duszy" nie posiada. Mimo to oczywiscie modele zacne a najjbardziej podoba mi się CZARNY.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#64
cayenne to dla mnie szczerze już nie to. Porsche to ma być porsche - typowe sportowe auto z duszą jak kiedyś :) heh ale z drugiej strony to dzisiejsza motoryzacja "duszy" nie posiada. Mimo to oczywiscie modele zacne a najjbardziej podoba mi się CZARNY.
No i już nie długo w sprzedaży pojawi się nowe Porsche, też SUV, ale mniejszy od Cayenne.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#73
Szczerze ja o Peugocie też nie wiedziałem:D
Dla mnie to było małe zdziwienie i zaskoczenie.
Przyszły 3 sztuki i każda inna.
G-klassa poszła do mojego kumpla z pracy a dokładnie jego brachola, bo ma taki sprzęt w 1:1.
Austryjak pójdzie do Ciebie
A trzeci ....hmm.. jeszcze nie wiem.
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#80
Muszę przyznać, że coraz częściej daje się zaskoczyć istnieniem modeli o jakich istnieniu nigdy nie miałem pojęcia, tak jest i w przypadku "Peżota" :p
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 31
Samochody osobowe 104

Podobne wątki