• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 4x4 SUV Michał type_r7

OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#41
Jeep z Herpy w końcu musi zasilić moją kolekcję a Chevy bardzo fajny, tylko nieco wybrakowany.Land Rover z Roco to już klasyka i nie ważne czy ma ten przód czy ten ze starszej wersji.Model rewelacyjny a sam pojazd bardzo zawsze mi się podobał.
Jeep to już klasyk gatunku o jednej rzeczy tylko zapomnieli... złotych felach. Z tego co pamiętam w oryginale takie były i zawsze od soli schodził z nich lakier.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#52
Gelenda w każdej postaci jest piękna :) Ale w jeepie jakoś dziwnie przednie światła wyglądają...ale może się czepiam. Fajne uprzywilejniaki :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#53
G klasa ma świetne felgi i w ogóle jest to bardzo dobry model i samochód, Grand też niczego sobie możliwe że, panel ze światłami lekko się wysunął i odstaje, mam taki model w malowaniu cywilnym i ma światła przezroczyste a nie chromowane i wygląda lepiej.;)
 

matekw

Znany użytkownik
Reakcje
10 0 0
#58
Hmm, samochody serwisantów sprzętu ciężkiego:D . Już mi się opatrzył, więc jakby miały znaczki i tablice to czarny by wygrał.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#59
Prosiaki nikomu się nie podobają, ale biją rekordy sprzedaży. Od kilku lat model Cayenne sprzedaje się lepiej od pozostałych modeli razem wziętych i stanowi ponad 50% całej sprzedaży Porsche.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 31
Samochody osobowe 104

Podobne wątki