• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 4x4 SUV Michał type_r7

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#27
X3 ma fajny kolor, lubię granatowe auta. Porównanie X5-tek też fajnie wygląda. Faworytem jest "ix trójeczka" :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#28
Pięknie wyglądają. Wszystkie trzy się podobają. Brak tu tylko nowej X3
 

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#30
Auta BMW X series są fajne, z tej prezentacji w zasadzie najmniej podoba się mi stare X5, reszta świetna jest.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#35
Land Rower Seria III mylnie nazywany defenderem jest piękny bardzo lubię to auto jak i model, Roco robi je świetnie.(y)
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#36
Fajny ten LR. Taki afrykański :D Ale ja nadal nie mogę przeżyć dlaczego Marcin nazwał Touarega damskim suv-em :p
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#40
Jeep z Herpy w końcu musi zasilić moją kolekcję a Chevy bardzo fajny, tylko nieco wybrakowany.Land Rover z Roco to już klasyka i nie ważne czy ma ten przód czy ten ze starszej wersji.Model rewelacyjny a sam pojazd bardzo zawsze mi się podobał.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 31
Samochody osobowe 104

Podobne wątki