• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa 3,2,1....0 start:)

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
488 0 0
Można też użyć polistyrenowych pasków o grubości 0,25 ,a po przyklejeniu nadać im fakturę drewna .
Fajnie to wychodzi a zapewne ten detal będzie na pewno ozdobą modelu .
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
488 0 0
Tak drewno ma swój klimat ,ale w tej skali nie uzyskasz faktury drewna z oryginału .
Ja też stosuje do budowy listewki drewniane ,ale są one odpowiednio obrobione .
Każdy sposób jest dobry byle osiągnąć zamierzony efekt.
 
OP
OP
Hico

Hico

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Nad cegła myśle :)
No to jedź po bandzie, bo jednak cegła to cegła :p
Te patyczki mają znośną fakturę, w każdym razie wychodzi to pierdyliard razy lepiej niż to co było na początku z kartonu.
Walcz dalej.
Wierz mi myślałem na ta cegłą tylko jak to zrobić zeskrobac cegłę i co dalej albo lepiej nie mów bo za rok skończę budynek:)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
2.082 16 2
Budynek śliczny. Czy na dachy coś jeszcze będziesz robił czy taki zostanie?
Co to jest to na dole ten postument?
 
OP
OP
Hico

Hico

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Budynek śliczny. Czy na dachy coś jeszcze będziesz robił czy taki zostanie?
Co to jest to na dole ten postument?
Dach robiony będzie. Myśle nad tym by okna wymienić na drewniane:) podłoga tez na drewno pójdzie :)Postument hmm tam wychodzą linki do zwrotnic ( pewnie mało fachowo to opisałem ):)
 
OP
OP
Hico

Hico

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Nie papa:) ale fakt realistycznie wygląd na zdjęciu słabo na żywo lepiej. Czarne paski plus piasek chyba kwarcowy i czarna farba .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 16
Buduję makietę 35

Podobne wątki