• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa 3,2,1....0 start:)

Hico

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Zainspirowany przez Pana Konrada, który podzielił się swoją wiedzą i pokazał jak to wszystko wygląda na żywo, a także przez Pana Stangela i jego pracowników, którzy zdradzili mi trochę tajników jak obchodzić się z kartonem, zaczynam zabawę w zerówkę. Czy to będzie makieta czy moduły-nie wiem, zacznę od budynków i taboru. Kosmicznie dużo się tu nie będzie działo, ale powoli będzie szło do przodu mam nadzieję. Krytyka mile widziana.
 

Załączniki

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#8
To porównanie nie jest zbyt trafione, bo akurat ceglane modele Auhagena w H0 to najładniej odwzorowany segment tej klasy budownictwa.:)
 
OP
OP
Hico

Hico

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#9
Chodziło mi o wielkość tylko bo realizm cegły wogole nie ma porównania. A znam lepszą firmę co robi lepszą cegłę w H0:p
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#10
Chodziło mi o wielkość tylko bo realizm cegły wogole nie ma porównania. A znam lepszą firmę co robi lepszą cegłę w H0:p
Jaką? Bo akurat wszystkie modele budownictwa mam od Auhagena. Masz na myśli modele T.Stangela?
Jak masz kawałek tej cegły to spróbuj takiego patentu. Lico cegły suchym pędzlem potraktuj czarną farbą. Nie musi być super dokładnie. Jak wyschnie dopiero nakładaj czerwnienie. Zapewniam, że efekt Cię zaskoczy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 16
Buduję makietę 35

Podobne wątki