• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 24-ka w robocie - irokez46

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Bo ładny jest.:p Do kompletu idzie mi Toyota Land Cruiser.
No fajny jest faktycznie bez dwóch zdań ale że Cię wzięło na takie terenówki w tej skali to dla mnie zaskoczenie. Prędzej obstawiałbym coś z wagi ciężkiej ;) Jakaś Scania czy Daf ;) Muszę Cię kiedyś namówić na zrobienie modelu na zamówienie za odpowiednią opłatą ;) Nie długo zacznę Cię "molestować" w tej sprawie :D
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Dziś kolejna zapowiedź zestawu jaki powstanie. Co prawda Toyotę już kiedyś miałem i zanim zdążyłem coś przy niej zrobić poszła na handel, ale tym razem tak nie będzie. Do Toyoty będzie przyczepa a na przyczepę ładunek w postaci odrestaurowanego Kubelwagena.

Toyota 001.JPG
Toyota 002.JPG
Toyota 003.JPG
1 001.JPG
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Jest moc! Zapowiada się kolejny naprawdę genialny projekt :love: Znowu będę musiał uzbroić się w cierpliwość i pewnie z nienacka pokażesz nam efekt końcowy (y)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Toyota jak Toyota ale ta laweta jest genialna (y) Mi osobiście bardziej by pasował do niej a raczej na niej jakiś "Driftowóz" albo "Rajdowóz" ;)

Coś w tym sytlu:

350efas-960.jpg

2b50efas-960.jpg

c2bluec4blue_1.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Żadnych sportowych wynalazków na niej nie będzie.
Tym czasem udało się prysnąć podwozie Mitsu na czarno i karoserię kolorem bazowym, za który posłużył Mica Blue dedykowany do Subaru. Teraz oklejenie mnie czeka i malowanie na srebrno dołu i nadkoli.
2 004.JPG
2 001.JPG
2 002.JPG
2 003.JPG
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Mylisz się, nie lubię tego robić i zawsze mam z tym problemy.:( Na szczęście teraz musi to wyschnąć z 10 dni, zatem nie prędko malowanie srebrnym.:p
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Trabi bardzo dobrze wpisze się do całego zestawu (y) Miałem okazję niedawno pojeździć podobnym po Berlinie, wrażenia z prowadzenia takiego pojazdu są niezapomniane :)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Fajnie to wygląda muszę to przyznać. Ale i tak bardziej efektownie wyglądałby ten zestaw z Toyotą i lawetą a na niej "driftowóz" :p
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Przyczepa pomalowana. Toyota otrzymała bazowy kolor, później jak wyschnie dół i nadkola pomalowane zostaną czerwonym metalikiem.
Kubelwagen też już w kolorze bazowym czeka na kamuflaż.
a 001.JPG
a 002.JPG
a 005.JPG
a 003.JPG
a 007.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:24 9
Skala 1:24 15
Skala 1:24 13

Podobne wątki