• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 24-ka w robocie - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
No pewnie dam, chociaż właśnie nabyłem czwartego Trabanta i być może Golf znowu odsunie się w czasie.:ROFL: Jakby ktoś miał pomysł jak wyciąć ramkę okna w drzwiach od całej kasty to niech mówi. Mam zamiar zrobić otwarte drzwi w kolejnym Trampku i jak one same są proste do wycięcia tak ta ramka mnie trochę przeraża.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Trabant na ukończeniu, zostało zamontować szyby. Jak się uda jutro zrobię fotki.
Tak na szybko maska od spodu, zanim ją wkleję na kastę.
1a 001.JPG
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Jak zwykle nie potrafię zrobić dobrych zdjęć.:( Trabant skończony, no prawie skończony. Czekam jeszcze na tablice rejestracyjne, które zrobił dla mnie @Ostbahn, oraz na odlewy, które do dioramy robi @hugwa. Sama diorama będzie w zimowych realiach a w zasadzie już podczas roztopów. Dużo błota, resztki śniegu. Czwarty Trabant, za którego się wezmę po skończeniu Golfa prawdopodobnie też będzie w kolorze tego, z silnikiem, ale czyściutki sedan. Trzy brudasy mi wystarczą.:D

1 001.JPG
1 003.JPG
1 004.JPG
1 005.JPG
1 006.JPG
1 007.JPG
1 008.JPG
1 009.JPG
1 010.JPG
2a 002.JPG
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
(...)właśnie nabyłem czwartego Trabanta (...)Jakby ktoś miał pomysł jak wyciąć ramkę okna w drzwiach od całej kasty to niech mówi. Mam zamiar zrobić otwarte drzwi w kolejnym Trampku i jak one same są proste do wycięcia tak ta ramka mnie trochę przeraża.
Nabywając piątego. :) Nie robiłem w tej skali, ale myślę że temat do ogarnięcia jeżeli poświęcić pół modelu.:gwizd:
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Nie samymi Trabantami człowiek żyje i pora zabrać się za coś nowszego. Tym razem Mitsubishi, które na warsztat trafi już w weekend. Cały czas się zastanawiam czy dokupić do niego przyczepę do transportu samochodów i ustawić na niej jakiś zabytek czy zostawić solo. Kusi mnie też żeby zrobić wersję australijską z kierownicą po prawe stronie. Wszystko pewnie wyjdzie w praniu.
Mitsu 001.JPG
Mitsu 002.JPG
Mitsu 003.JPG
Mitsu 004.JPG
Mitsu 005.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:24 9
Skala 1:24 15
Skala 1:24 13

Podobne wątki