• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 24-ka w robocie - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
No pewnie dam, chociaż właśnie nabyłem czwartego Trabanta i być może Golf znowu odsunie się w czasie.:ROFL: Jakby ktoś miał pomysł jak wyciąć ramkę okna w drzwiach od całej kasty to niech mówi. Mam zamiar zrobić otwarte drzwi w kolejnym Trampku i jak one same są proste do wycięcia tak ta ramka mnie trochę przeraża.

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Jak zwykle nie potrafię zrobić dobrych zdjęć.:( Trabant skończony, no prawie skończony. Czekam jeszcze na tablice rejestracyjne, które zrobił dla mnie @Ostbahn, oraz na odlewy, które do dioramy robi @hugwa. Sama diorama będzie w zimowych realiach a w zasadzie już podczas roztopów. Dużo błota, resztki śniegu. Czwarty Trabant, za którego się wezmę po skończeniu Golfa prawdopodobnie też będzie w kolorze tego, z silnikiem, ale czyściutki sedan. Trzy brudasy mi wystarczą.:D

1 001.JPG
1 003.JPG
1 004.JPG
1 005.JPG
1 006.JPG
1 007.JPG
1 008.JPG
1 009.JPG
1 010.JPG
2a 002.JPG

RaFuS

Znany użytkownik
(...)właśnie nabyłem czwartego Trabanta (...)Jakby ktoś miał pomysł jak wyciąć ramkę okna w drzwiach od całej kasty to niech mówi. Mam zamiar zrobić otwarte drzwi w kolejnym Trampku i jak one same są proste do wycięcia tak ta ramka mnie trochę przeraża.
Nabywając piątego. :) Nie robiłem w tej skali, ale myślę że temat do ogarnięcia jeżeli poświęcić pół modelu.:gwizd:

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Nie samymi Trabantami człowiek żyje i pora zabrać się za coś nowszego. Tym razem Mitsubishi, które na warsztat trafi już w weekend. Cały czas się zastanawiam czy dokupić do niego przyczepę do transportu samochodów i ustawić na niej jakiś zabytek czy zostawić solo. Kusi mnie też żeby zrobić wersję australijską z kierownicą po prawe stronie. Wszystko pewnie wyjdzie w praniu.
Mitsu 001.JPG
Mitsu 002.JPG
Mitsu 003.JPG
Mitsu 004.JPG
Mitsu 005.JPG