• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm 2 nowe poziomy w Krakowie (FREMO i tort)

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Panovku toż ja dłubie przy tej makiecie od około 4 miesięcy....tylko fotek nie pokazuje....co tu sie przylutowanym drutem chwalić :)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Wczoraj udało mi się poustawiać parę modeli na makiecie aby zrobić parę fotek.
 

Załączniki

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Z racji tej że niebawem moja makieta ma wystąpić na wystawie.... chyba czas by ją ukończyć. W tym celu muszę na chwilę wskrzesić wątek ;)
Na razie dźwig do naweglania
20240110_165558.jpg
Który już się suszy na skrzynce
20240112_194602.jpg
Teraz kolej na lokomotywowni 1 stanowiskową:)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
@śledź no co mogę powiedzieć. Na swoją obronę mogę dodać tylko że wychowywałem w tym czasie córkę i po nocach opracowałem modele 3D i potem je poskładałem ----> a są to wagony jak i lokomotywy SM42, SU45, SU46, ST46, ET22 i teraz trwa budowa pierwszej ET41 w skali 1:160 :)

Tu parę wątków... zapraszam https://forum.modelarstwo.info/forums/tabor.264/
i filmik

Nie mniej jednak makieta musi być w miarę ładna do zaprezentowania na najbliższym pokazie wiec sukcesywnie każdego dnia walczę w garażu po 30 minut, czasem do godziny.
Już wkleiłem dźwig na stałe.
Sypnąłem węgla do zasieków
wypiaskowałem wstępnie teren dookoła
przygotowałem podłoże trawiaste dookoła lokomotywowni
wkleiłem szopę na swoje miejsce
wypiaskowałem wstępnie tor w szopie
wkleiłem dwa koziołki od kolegi @ffox - dzięki za szybką przesyłkę :)
20240116_203549.jpg
 

Podobne wątki