• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm 2 nowe poziomy w Krakowie (FREMO i tort)

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
@Kris na dobre oko. Po obu stronach stacji są takie miejsca na nastawnie....no ale właśnie budynki nastawni to dla mnie niewiadoma... wiem że kiedyś takie sklejałem (w 2013 roku).... w międzyczasie kolega z klubu się zaoferował że mi zrobi takie bardziej nasze.... ale nastawni od kolegi nie mam.... a co się stało z moimi klejonymi też nie wiem - być może sprzedałem.
Może są gdzieś schowane w klubie i może przypadkiem je odnajdę....
Teraz jednak wiem że nie dam rady teraz jej posklejać.

Na dowód mam nawet zdjęcia że je sklejałem ;)
grudz-05.JPG
grudz-06.JPG
nastawnia colbe.jpg
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Właśnie, coś pamiętam, że sklejałeś. Wydawało mi się, że po prostu zapomniałeś postawić ją na miejscu do zdjęcia.
Teraz wiem, dlaczego jej nie ma.
Skucha, Panie ;)

Żarcik, oczywiście. Praca - MIODZIO.
Nastawnię się dołoży później....
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Szymku, skoro wróciłeś do pracy przy makiecie, to nie ma wyjścia, muszę wrócić do Twoich nastawni ;)
Hoho jak miło :) zatem nie kupuje gotowców tylko czekam na kartoniki od Ciebie w zasadzie uważam za makietę ogarniętą w 90%. Brakuje mi jednego semafora wyjazdowego, i sprytnego uruchomienia dolnego toru.....no i 2 nastawni :)
 

Podobne wątki