• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

2 lokomotywy

Piko ho gr

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#43
paziu1000000,makietka cacy:)a pochwal sie co Ci tam Pan Adam zprezentował;)a co do tego funduszu modelarskiego to fajny pomysł,tyle zeby za jakiś czas te podarunki nie były pieniężone na allegro :sad:


niezwiązane jest to z tematem ale zapytam Modelarzy starszych stażem:)gdyż pewnie przegladają teraz co można by ofiarowac młodym;)podczas tedgo przeglądania nie znalazł by sie tender do Br24 najlepiej jakiś złomek-chetnie odkupie!Poniewasz moim głownym zainteresowaniem jest ratowanie tzw."złomów" taboru H0.Właśnie wpadł mi w ręce Br24 o opłakanym stanie(już żwawo pomyka) niestety bez tendra.
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
#44
Piko ho gr napisał(a):
paziu1000000,makietka cacy:)a pochwal sie co Ci tam Pan Adam zprezentował;)a co do tego funduszu modelarskiego to fajny pomysł,tyle zeby za jakiś czas te podarunki nie były pieniężone na allegro :sad:


niezwiązane jest to z tematem ale zapytam Modelarzy starszych stażem:)gdyż pewnie przegladają teraz co można by ofiarowac młodym;)podczas tedgo przeglądania nie znalazł by sie tender do Br24 najlepiej jakiś złomek-chetnie odkupie!Poniewasz moim głownym zainteresowaniem jest ratowanie tzw."złomów" taboru H0.Właśnie wpadł mi w ręce Br24 o opłakanym stanie(już żwawo pomyka) niestety bez tendra.
to co ma iść w paczce ratunkowej, to z tego co pamiętam booster i mysza MM2. Z tego co wiem paczka nie idzie 5h a i Pan Adam nie wyśle/wysłał jej od razu. Za jakiś czas przetestuję i coś niecoś powiem o tym sprzęcie.
 
OP
OP
K

koleś

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#45
Ferie już sie kończą, więc idzie nauka :sad: ale w sobotę niedzielę znajdzie się czas na makietę ,jak dokupie torowisko i położę to postaram sie dać fotkę na forum. :grin:
 
A

Adam-H0

Gość
#47
chlopak pracuje :smile:
nie mozna pracy tworczej poganiac - to modelarstwo a nie wyscigi :razz:
 
OP
OP
K

koleś

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#54
na tor podwójny mnie nie stać mam małe kieszonkowe :cry: ale sądzę że po tak ułożonych torach mogą jeździć 2 loki jeden czeka na stacji a drugi jeździ, jeszcze jedno pytanie tak na przyszłośc jakiej firmy kupować DCC (jaka najlepsza?) :?:
 

PawelMa

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#55
Jeśli piszesz, że masz za małe kieszonkowe na drugi tor, to na "najlepsze DCC" dość długo musiałbyś oszczędzać.... Piszę to bez żadnej ironi.
Więc pytanie brzmi raczej - który z najtańszych i dostępnych w Polsce systemów DCC nie jest kompletnym wyrzucaniem pieniędzy w błoto.
Poszukaj sam - choćby na tym forum ostatnio dużo krwi się na ten temat polało.

Dżiiiii, znów się zacznie przepychanka o wyższości Świąt...... Piko siko, Roco sroko, padlina Marklina ... :???:

OK, no to żeby nie mnożyć bytów (wątków) nad potrzebę: poczytaj choćby tutaj.
 
OP
OP
K

koleś

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#56
jak na poczatek mam zamiar kupić DCC w cenie ok 200 zł ale to nie teraz dzięki za odpowiedzi na temat 2 loków :D :!:
 

Podobne wątki