• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele 18-19.03.2017 IV warsztaty modelarskie w Szczecinie

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.606 26 0
#1
W imieniu ZKMK zapraszam wszystkich na IV warsztaty modelarskie organizowane przez nasz klub.

Miejsce:
Uniwersytet Szczeciński,
Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego
ul. Cukrowa 8, 71-004 Szczecin

Data: 18-19 marzec 2017

Godziny otwarcia dla zwiedzających:
18.03 sobota: 12-17
19.03 niedziela: 10-14

WSTĘP WOLNY.

Atrakcje:
  • makieta modułowa w skali TT.
  • makieta modułowa w skali H0.
  • Car Faller System.
  • Kolejka ogrodowa.
  • Kolejka Thomas Trackmaster dla najmłodszych.
  • Sklep modelarski.
  • Warsztaty modelarskie:
    - sadzenie roślinności na modułach czyli sianie trawy, sadzenie drzewek itp.
    - malowanie wagonów aerografem.
    - malowanie farbami plakatowymi lokomotyw styrodurowych.
    - sklejanie kartonowych pociągów.

2017.jpg


Ogłoszenia parafialne ;) :

I. Terminarz:
  • 17.03 (piątek). Rozkładanie makiet od godziny 16-tej.
  • 18-19.03 (sobota, niedziela). Jazdy.
II. Epoki: Mix - każdy jeździ tym na co ma ochotę, żadnych ograniczeń epokowych. Lokomotywy przed spotkaniem sprawdzone, z wyczyszczonymi kołami.

III. Założenia:
  • Skala HO, TT - układ makiet będzie uzależniony od ilości zgłoszeń w poszczególnych skalach.
  • Wysokość szlaku: H0 - 110 cm, TT – 74cm (koziołki budowlane).
  • Makiety będą odgrodzone od publiczności.
IV. Zakwaterowanie:
  • Zakwaterowanie dla uczestników przyjezdnych na Uniwersytecie Szczecińskim (wymagana: karimata + śpiwór)

Serdecznie zapraszamy
Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
153 7 2
#3
Witam. A kto bedzie malowal wagony, co z noclegiem dla przyjezdnych ?
[DOUBLEPOST=1488722289][/DOUBLEPOST]Przepraszam odnosnie noclegu nie doczytałem !
 
OP
OP
Gerson

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.606 26 0
#4
Wszyscy mile widziani. Masz ochotę przyjechać, zapraszamy. Podeślij mi swój numer telefonu na PW, to jutro przekręcę i dogadamy szczegóły.
Malowaniem na poprzednich edycjach zajmowali się m.in. Bartowy (TT) i Darek (zajmujący się "pancerką").
 

puszo

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 3 3
#5
Impreza zaliczona :) Byłem z córką 3-letnią dla której było kilka atrakcji np: malowanie styropianowych parowozów , zabawa kolejką Tomka i przyjacieli oraz wraz z tatą przejażdżka przed uniwersytetem kolejką ogrodową . Jeśli chodzi o makiety modułowe to było na co popatrzeć . Ciekawie wykonane i praktycznie non stop coś jeździło , bardzo mi się podobało dużo Polskiego taboru z różnych epok
Pozdrawiam organizatorów i dozobaczenia za rok :)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.657 33 0
#13
Broda a będą jakieś filmiki? Głównie mnie ciekawi faller car system. Gratuluję ilości metrów makiety.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
27.481 108 2
#14
Broda a będą jakieś filmiki? Głównie mnie ciekawi faller car system. Gratuluję ilości metrów makiety.
Sam osobiście nie mam filmików ale liczę na to że ktoś z naszych wstawi :)
[DOUBLEPOST=1489944583,1489943534][/DOUBLEPOST]Dzień drugi , jeszcze więcej zwiedzających niż w sobotę , serce rośnie że jest takie duże zainteresowanie, fajnie też się słucha pozytywnych komentarzy na temat naszych prac :)
IMG_9031.JPG
IMG_9032.JPG
IMG_9027.JPG
IMG_9029.JPG
IMG_9035.JPG
IMG_9037.JPG
IMG_9041.JPG
IMG_9042.JPG
IMG_9047.JPG
IMG_9049.JPG
IMG_9054.JPG
 

Podobne wątki