• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

110 lat kolei Kamieniec Złoty Stok

Reakcje
0 0 0
#1
Witajcie !
Dowiedziałem się że będzie impreza wymieniona w tytule. Mi polecono zorganizowanie części modelarskiej dlatego pytam się was czy ktoś będzie chętny przyjechać na ta imprezę . Będziemy mieli do dyspozycji halę sportową a z noclegami nie powinno być problemu ponieważ 2 km dalej znajduje się schronisko młodzieżowe . Program ma być ciekawy . Z tego co wiem będą przejazdy drezyną z Kamieńca do Byczenia a jak będzie więcej kasy to będzie kładka przez Nysę Kłodzką i kontynuacja wycieczki do Złotego Stoku , zawody drezynowe i wiele innych atrakcji . A zapomniałem . Impreza odbędzie się najprawdopodobniej 3 maja a zgłoszenia z makietami do marca
 
OP
OP
S
Reakcje
0 0 0
#4
Impreza ma być 3 maja 2010 roku . Chcemy aby jak najlepiej ona wyszła , a jak wspomniałem we wcześniejszych postach to ma być do dyspozycji hala sportowa ( jeśli przyjedzie więcej makieciarzów ) a z noclegami nie byłoby problemu
 

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#5
Po pierwsze, to maj 2009 należy już do historii... :D

Po drugie. koliduje z Wolsztynem.
Po trzecie, 3.05.2010 to poniedziałek... jak ty sobie to wyobrażasz ? W poniedziałek od rana przyjazd, rozłożenie , a potem odjazd?
 

grzegorz kita

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
KSK 1:1
KSK Wrocław
Reakcje
496 7 0
#7
witam
jakkolwiek jestem nowy
byłem w Rogalinku nie chce cię zniechęcać tam Chłopaki ( liczba mnoga ) stanęli na wysokości zadania i na mnie zrobiło to ogromne wrażenie - poczytaj temat: viewtopic.php?f=10&t=3251
i pogadaj z Nimi

wiesz na co się porywasz, taki zjazd to masa pracy organizacyjnej od ustawienia samych skrzynek po okablowanie a jeszcze rozkład jazdy
planowałem Wolsztyn ale z chęcią przyjadę - do tego czasu skończę skrzynki aby były przejezdne i części zieleni a mieszkam niedaleko - ale ja w porównaniu z większością modułowych jestem malutki
mimo wszystko zastanów się nad inną datą - choć o tydzień
pozdrawiam
 
OP
OP
S
Reakcje
0 0 0
#8
Witajcie !
Zapraszam was na IV turniej wyścigu drezyn ręcznych o puchar wójta gminy Kamieniec Ząbkowicki w dniu 3.05.2010. W dniach 8-9.05.2010 zapraszam was do Sosnowej (koło Kamieńca Ząbkowickiego) i Złotego Stoku, gdzie również zaplanowano zawody drezynowe i prawdopodobnie paradę drezyn. Przyjedźcie jeśli to będzie możliwe ponieważ trzeba pokazać miejscowym samorządom że ta kolejka warta jest uratowania od rąk ,,złomiarzy''. Widać najwyraźniej że te dni nie kolidują z Wolsztynem więc nawet majówka może być udana. Jak możecie to napiszcie w tym temacie czy przyjedziecie.
 
OP
OP
S

szczepek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Z powodu pogody impreza przesunięta na 15-16 maja
PROGRAM IMPREZY :
15.05.2010 (Sosnowa)
10.30 Uroczysty wjazd pociągu drezynowego na przystanek kolejowy w Sosnowej
11.00 Rozpoczęcie przejazdów drezynami spalinowymi na odcinku Sosnowa-Słoty Stok i przejazdów drezyną ręczną na terenie przystanku Sosnowa
14.00 rozpoczęcie zawodów drezynowych w 3 kategoriach :
szkoła podstawowa
gimnazjum
open
15.30 uroczyste zakończenie zawodów i wręczenie nagród

16.05.2005 (Złoty Stok) :
10.30 Rozpoczęcie przejazdów drezynami spalinowymi na odcinku Sosnowa-Słoty Stok i przejazdów drezyną ręczną na terenie stacji Złoty Stok
14.00 rozpoczęcie zawodów drezynowych w 3 kategoriach :
szkoła podstawowa
gimnazjum
open
15.00 uroczyste zakończenie zawodów i wręczenie nagród

ZAPRASZAM !
 

Podobne wątki