• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 1:87 by Pieras83

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#2
Gablotka ciekawa, tylko te modele jakieś takie małe i trudno cokolwiek ocenić. :)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#3
Dziękuję za opinie, jeżeli chodzi o zdjęcia to się zgadza, muszę zakupić diorame do prezentacji modeli i wtedy będą dokładniejsze fotki, ps juź zamówiona !
 

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Cześć
Widzę że VW-je są Ci równie bliskie jak mi :) Bardzo ciekawe niektóre modele i sam paru z Twojej kolekcji jeszcze nie posiadam. Jak już pewnie zauważyłeś staraj się prezentować modele pojedynczo cobyśmy mogli trochę popisać :)
pozdrawiam
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#5
Hej, jestem tu nowy i dokońca nie wiem co i jak, jeżeli chodzi o moje zainteresowanie to głównie grupa vw audi oraz bmw, dodatkowo zbieram lohry - autotransportery a to wszystko dla swojego syna, narazie ma 5 lat ale powoli do przodu. Zamówiłem diorame u kolegi z forum i wtedy będą prezentacje dokładniejsze, al to jeszcze trochę czasu.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#6
Cześć, miło powitać nowego. Czekamy na dokładniejsze zdjęcia - tymczasem zazdroszczę gablotki, sam jestem na razie zmuszony do trzymania moich modeli w ukryciu. ;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#7
Gratuluję tak wspaniałej kolekcji składającej się w dużej mierze z modeli VW. Bardzo ładnie wyglądają w jednej grupie miniaturki VW. Specyficzna, oryginalna witrynka od VW podkreśla klasę modeli.
Najbardziej przyciąga uwagę drugi rząd bo złożony z4 różnych VW Golf VII. Brakuje tylko Golfa VII GTI do kolekcji ;) Najbardziej podoba mi się biały standardowy. Muszę przyznać, że obecne nowości
VW z edycji dealerskiej VW stoją na bardzo wysokim poziomie. Grzechem byłoby ominąć takie łakome kąski kolekcjonerskie. Audi w gablotkach też wypadają świetnie. Avanty najładniejsze z Audi.
Drugie zdjęcie zdradza jeszcze więcej model VW. Zauważyłem Craftery i Caddy w gablotce. Też dostawczaki wyglądają bardzo ładnie. Brakuje tylko trochę więcej modeli BMW dla równowagi w naturze ;)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#8
no jeszcze troszkę :) bmw stoją po drugiej stronie gabloty, czekam na dioramę ( zamówiłem będzie za 2-3 tyg) i będą dokładniejsze prezentacje oczywiście jak czas pozwoli, dzięki za miłe słowa !!!
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#9
Musi być sprawiedliwość dla kolekcjonerów VW. Szkoda aby takie wspaniałe Golfy 7 i dostawcze Craftery mokły pod gołym niebem ;)
Tym razem wyszperałem u pomysłowego Francuza taką wersję zaawansowaną salonu VW:

 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#12
nie do końca, wiadomo są takie do zabawy np te zdublowane i są do kolekcji, ( ostatnio dostał ponad 70 sztuk w skali 1:72 carrarama, hongwell ale pobawił się 2 razy i zostawił, więc z chęcią mogę je odsprzedać ale to nie ten dział, za to kupie mu lego :) którym bawi się naprawdę chętnie. Kolekcja to temat na przyszłość niech ma zajęcie, a na razie ma 5 lat chętnie zagląda do gablotki i bardzo się cieszy jak pojawiają się nowe....
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#13
Witaj na forum .:)widać bardzo ciekawą kolekcję .czekam na pojedyncze prezentacje .może zobaczę jakiś fajny model którego jeszcze nie mam ..:);)