• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:72 Bochum80

OP
OP
Bochum80

Bochum80

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Dziękuję za miłe słowa ... co do 1:87 jak już wcześniej wspominałem nie zamierzam :p
Dzisiaj na tapecie ścigant z Kraju Kwitnącej Wiśni - Subaru Impreza
Na podstawie tych modeli można zobaczyć jak różnorodny jakościowo potrafi być Hongwell... niestety.
A ja jednak twardo będę pokazywał więcej niż jeden model... uważam, że na tym polega urok mojej kolekcji i modele najładniej wyglądają pośród swojego "rodzeństwa" :D
DSCN6787.JPG DSCN6788.JPG DSCN6792.JPG DSCN6793.JPG DSCN6794.JPG DSCN6795.JPG DSCN6797.JPG DSCN6798.JPG DSCN6799.JPG DSCN6800.JPG DSCN6801.JPG DSCN6802.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#23
Jestem maniakiem rajdówek, więc mnie złapałeś w sidła swojej prezentacji. :D Wygladaja rewelacyjnie jak dla mnie (y)
 
OP
OP
Bochum80

Bochum80

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#24
Taka sytuacja .... w międzyczasie kolekcja wpadła pod młotek i się mocno kurczy... zapadła decyzja o zmianie kierunku hobby ...