• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:64 Lotus

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Fajnie się prezentuje w barwach strażackich. Bardzo ciekawy zderzak przedni do popychania innych samochodów.
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Pietrucha model świetny ma i ja ;)
A co do orurowania z przodu to faktycznie budzi respekt :)
Tak jak Maciej napisał wcześniej pchamy i jedziemy dalej:D
Włosi z chęcią by takie sobie pomątowali w każdej osobówce zawsze by znaleźli miejsce na parkingu :D:D:D:D:D:D
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
Model fajnie się prezentuje w barwach straży pożarnej Pittsfield (y) czarne koła i kangur z przodu dodają efektu (y)
 

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Czy to ERTL? Tak mi się kojarzy, chociaż nie jestem pewien.
Modelik z jednej strony szczegółowy (szklane światełka, chromowane części) ale trochę niechlujne wykonanie. Zreztą to chyba bardzo stary model?
Jest klimat przynajmniej:)
Gratuluję autka!
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
936 15 0
Czy to ERTL? Tak mi się kojarzy, chociaż nie jestem pewien.
Modelik z jednej strony szczegółowy (szklane światełka, chromowane części) ale trochę niechlujne wykonanie. Zreztą to chyba bardzo stary model?
Jest klimat przynajmniej:)
Gratuluję autka!
A tam niechlujne wykonanie;) Jak byś zobaczył niektóre moje to dopiero byś stwierdził jaki to badziew:D.