• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:64 Lotus

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#45
Witam serdecznie .Jako nowy użytkownik tego forum chciałem się przedstawić .
Nazywam się Marek i jestem kolekcjonerem modeli samochodów w skali 1:64 tak jak Kolega Lotus (pozdrawiam przy okazji :)
Jednak na co dzień obcuję praktycznie z każdą skalą ponieważ "zespoliłem " swoje hobby z biznesem ..... jestem handlowcem -kolekcjonerem :)
Wielu z Was zna mnie z serwisu Allegro (SECOND_MODELS ... Były CAST-MAN) .W swojej kolekcji posiadam prawie 2500 modeli w skali 1:64 ,w miarę możliwości postaram się zaprezentować jakiś wycinek mojej kolekcji
,zajmuję sie również przeróbkami modeli ,oraz tworzeniem mini dioramek,chociaż ostatnio zaczyna brakować na to czasu :)
Nie zanudzam na początek znajomości i .... cieszę się niezmiernie że mogę z Wami obcować w tak Zacnym gronie
Pozdrawiam Marek Podemski
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#46
Witam serdecznie .Jako nowy użytkownik tego forum chciałem się przedstawić .
Nazywam się Marek i jestem kolekcjonerem modeli samochodów w skali 1:64 tak jak Kolega Lotus (pozdrawiam przy okazji :)
Jednak na co dzień obcuję praktycznie z każdą skalą ponieważ "zespoliłem " swoje hobby z biznesem ..... jestem handlowcem -kolekcjonerem :)
Wielu z Was zna mnie z serwisu Allegro (SECOND_MODELS ... Były CAST-MAN) .W swojej kolekcji posiadam prawie 2500 modeli w skali 1:64 ,w miarę możliwości postaram się zaprezentować jakiś wycinek mojej kolekcji
,zajmuję sie również przeróbkami modeli ,oraz tworzeniem mini dioramek,chociaż ostatnio zaczyna brakować na to czasu :)
Nie zanudzam na początek znajomości i .... cieszę się niezmiernie że mogę z Wami obcować w tak Zacnym gronie
Pozdrawiam Marek Podemski
Witaj.
Na początek parę wskazówek tak "na biegu". Ten wątek w którym napisałeś ten post to "autorski temat" kolegi Lotusa w którym prezentuje on swoje modele w skali 1:64 a inni użytkownicy komentujemy to co on tu pokazuje. Do przedstawiania się jest odpowiedni/oddzielny temat: http://forum.modelarstwo.info/threads/dział-powitalny-czyli-kim-jesteśmy.13423/ ale żeby mieć do niego dostęp musisz dostać pełny dostęp do forum samochodowego a informację jak to należy zrobić znajdziesz np. tutaj:
http://forum.modelarstwo.info/threads/waŻny-komunikat-pełny-dostęp-do-działu-samochodowego.13489/

Pozdrawiam
Maverick / na allegro Maverick-TopGun1 ;)
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#47
Witam serdecznie .Jako nowy użytkownik tego forum chciałem się przedstawić .
Nazywam się Marek i jestem kolekcjonerem modeli samochodów w skali 1:64 tak jak Kolega Lotus (pozdrawiam przy okazji :)
Jednak na co dzień obcuję praktycznie z każdą skalą ponieważ "zespoliłem " swoje hobby z biznesem ..... jestem handlowcem -kolekcjonerem :)
Wielu z Was zna mnie z serwisu Allegro (SECOND_MODELS ... Były CAST-MAN) .W swojej kolekcji posiadam prawie 2500 modeli w skali 1:64 ,w miarę możliwości postaram się zaprezentować jakiś wycinek mojej kolekcji
,zajmuję sie również przeróbkami modeli ,oraz tworzeniem mini dioramek,chociaż ostatnio zaczyna brakować na to czasu :)
Nie zanudzam na początek znajomości i .... cieszę się niezmiernie że mogę z Wami obcować w tak Zacnym gronie
Pozdrawiam Marek Podemski
Witaj ,super że dołączysz do nas :);) ,jak dobrze wiesz ja z bratem kolekcjonujemy trzy skale :) i także dołączyliśmy do tego wspaniałego grona pasjonatów modeli (y) cieszę się że również pokarzesz swoją kolekcję ,będę wiedział co będę musiał zakupić :p:D:D[DOUBLEPOST=1398447644,1398447328][/DOUBLEPOST]
Witaj ,super że dołączysz do nas :);) ,jak dobrze wiesz ja z bratem kolekcjonujemy trzy skale :) i także dołączyliśmy do tego wspaniałego grona pasjonatów modeli (y) cieszę się że również pokarzesz swoją kolekcję ,będę wiedział co będę musiał zakupić :p:D:D
Tylko tak jak napisał kolega Maverick musisz dostać dostęp do forum a informację już kolega podał .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#56
Fajne te amerykańce. Ciekawie wyglądają na Twojej drodze.
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#59
Witamy od jakiegos czasu złapaliśmy bakcyla na modeliki w skali 1:64 sa to głównie modele aut amerykańskich ,japońskich i sporadycznie europejskich, modele są wierną kopią aut ,nie sa to resoraki typu Matchbox itp, ogólnie są bardzo żadko dostępne i ściągane głównie z USA i Japoni. Zapraszamy do ogladania i komentowania mamy nadzieję że się Wam forumowiczą spodobają ;):)
raz jeszcze witam i popieram Kolegę Lotusa z pięknymi fotkami modeli w skali 1:64 :):):):)
.... u mnie w postach kolorowo od tych "gębuszek",,,, jak komuś nie pasuje .... zawsze może tylko czytać a nie patrzeć w/w "gębuszki" ...,;););)
Ja takiego .... nie bakcyla ale kopa dostałem przez ..... przypadek . Zakupiłem na serwiesie all..... Jednak nie wiem czy mogę przedstawiać w całości adres wręcz url :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: tego serwisu ..... "tajnego"
parę modeli w w/w skali i .... oniemiałem to nie "matchbox" ..ani "majorette" a wykonanie .... Niebiańskie !!! to były pierwsze moje modele ...GREENLIGHT"A znane już tutaj ze względu Kolegi Lotusa ... "zaszczepionego " zresztą tą skalą :cool:
Chciał bym otworzyć swój wątek z modelami 1:64 jakich nie Znacie .Mam nadzieje że uda mi się to zrobić .... jednak czekam na decyzję ..... uf ,Pisze ponownie " Pana vel IROKEZ (alias CZEJEN) .... bez podtekstów :)
...poczekam ,,, do czasu ponieważ ja jako kolekcjoner i Wy jako Kolekcjonerzy mamy swoje hobby i jeżeli ktoś utrudnia nam prezentację swojego zbioru ..... to trudno .
Pokładałem nadzieję ,,, jednak to "MATKA" głupich ... ale kochajmy wszyscy "taką" Mamę :) ..... za chwilę będzie BAN ...... lub ... dobra odpowiedź ???? Tak ???:mad: