• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 1-64 Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#1
Witam w tym temacie pokażę kilka sztuk modeli w skali 1-64 nie mam ich za dużo ale kto wie może przez kilku kolegów z forum to się kiedyś zmieni. Raczej nie będą to resoraki ale modele metalowe w skali 1-64, lepiej lub gorzej wykonane.
Zapraszam do oglądania.

Na pierwszy ogień pójdzie najnowszy nabytek , prezent od Marka, model świetny i bardzo jestem zadowolony.
Dzięki Marku.
IMG_4646.JPG
IMG_4649.JPG
IMG_4652.JPG
IMG_4653.JPG
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#2
No to teraz zacznie się na całego zbieranie modeli .:);) ładnie zacząłeś od serii Tomica Vitage ,Super model .też mam zamiar go nabyć u Marka :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#3
No to widzę, że i u Marcina zagościły inne skale. :podstepny: Bardzo ciekawy ten model. Fajnie i szczegółowo wykonany.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#9
Bardzo ciekawy ten model. Jedyna drobna wada, jak dla mnie, to duża szczelina przy masce na fotkach z profilu.
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Jak na ten moment to temat bardzo ciekawie się zapowiada... Oba modele ładnie wyglądają, Johny Lighting wydało Dodge'a Challenger-a, pewnie go masz...dlatego czekam jak szczerbaty na orzechy :ROFL:
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
DODGE! :eek:
Ta marka dzieli moje serce wraz ze Scanią :ROFL:
Świetna prezentacja! Piękny model, dla niewtajemniczonych jest to Coronet-Super Bee 69-70.
Muscle cars'y to moje oczko w główce :D
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#14
Bardzo ciekawy ten model. Jedyna drobna wada, jak dla mnie, to duża szczelina przy masce na fotkach z profilu.
Macieju ta wada jet znana w skali 1:64 "pasowanie" drzwi lub maski silnika w odlewie metalowym niestety ..... jest ogólna .Moim zdaniem lepsze są modele bez tych dobrodziejstw z otwieraniem
jednak niektóre modele tylko tak zostały wydane ,a jak zbiera się do kolekcji różne marki to przymykamy oko o_O
jednak trafnie to ująłeś :)[DOUBLEPOST=1400968812][/DOUBLEPOST]Marcin .... przespałem twoje prezentacje .Jednak już odrobiłem zaległości .
Obejrzałem wszystko modele jak się patrzy ! a fotki jeszcze lepsze ! .... nie źle napisałem ,
modele lepsze a fotki jak się patrzy :) .
prezentacja pomimo tła 1:87 nic nie traci ! Jest super!
więcej ..... ;)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#15
W tych wiekszych skalach można już wiecej zaprezentować. Widzę, że mnoga u Ciebie przeróżnych ciekawych modeli:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#16
Dodge bardzo fajnie się prezentuje. Biały dach fajnie kontrastuje z fioletowym lakierem karoserii.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#19
Jakoś w tym kolorze mi nie podchodzi. Grill zlewa się z karoserią i jakoś przód jest przez to mdły.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 568
Inne skale 424

Podobne wątki