• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 1:50 w garażu koyot'a.

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#83
Widząc w 1:1 wiedziałem, że muszę go mieć jako model. Jako pierwsza była Herpa 1:87 i jestem z niego mega zadowolony. Na koniec ubiegłego roku wydanie w 1:50 od WSI również spowodowało moją ogromną radość.

SCANIA S HIGHLINE CS20H
Spedycja: Heide Logistik (D)

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
#84
Ostatnie zaprezentowane trio prezentuje się rewelacyjnie(y)Scania oczywiście jest faworytem dzięki malowaniu jak i dodatkom ale ten Actros dzięki swoim kolorom również bardzo przyciąga uwagę(y)wszystkie bardzo mi się podobają:).
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#88
Świetny model, na żywo prezentuje się jeszcze lepiej.
Tak samo Scania Heide, ilość szczegółów i dokładność nadruków doskonała, fajnie że udało się ją załatwić :) Było warto.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#90
Przepiękne modele(y),Scanie Tonerud wygrywają wszystko.
Nie zazdroszczę Wam, kolekcjonerom większych skal, pieniędzy wydanych na te modele, ale ogromnie zazdroszczę bogatości i
różnorodności malowań, zwłaszcza w modelach starszych generacji.
Oby Ci się ten wątek rozrastał;)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#95
Ja z zazdrości to nic mądrego nie napiszę :eek:
Dobrze że mam te wszystkie Twoje PERFORMANCE EDITION w 1:87 bo bym się rozchorował :p