• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 1:50 w garażu koyot'a.

Paris

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#75
No tak i teraz nadrabiając zaległości i studiując ten wątek natrafiłem na wypowiedź @koyot ,ze zakupił dywizjon 303 ze sklepu trailera z wadami. Ja wczoraj postanowiłem rozpocząć kolekcje od właśnie tego modelu, który wyhaczylem w w/w sklepie. Zakupiłem bez zastanawiania się ostatnią sztukę, ciekawe czy to nie będzie właśnie ten Twój pierwotny model. No cóż na szczęście zakup internetowy najwyżej odeśle. Jak byś mógł napisz na co mam odrazy zwrócić uwagę jakie tam uchybienia znalazłeś?
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#76
@Paris Cześć, tak jak pisałem model otrzymałem z błędami już w fazie produkcyjnej:
Odciski palców na świeżym lakierze, obicia, otarcia. Sam proces reklamacji przebiegał sprawnie i miło (przez długi okres miałem nawet dwa modele: ten nowy oraz uszkodzony).
Dziwię się tylko, że udało Ci się kupić ten model. który jest już od dłuższego czasu niedostępny w "oficjalnych kanałach". Czy potwierdzili Ci telefonicznie bądź mailowo ten fakt? Jak kupowałem niebieskiego Performance to na stronie był dostępny ale po zapytaniu okazało się, że go już dawno nie ma.
Też zaczynałem od Dywizjonu 303 (chciałem zacząć) ale dołożyłem jeszcze holownik i wspomniane niebieskie Volvo, obecnie jest tego wiele, trzy dioramy i kilka modeli po przeróbkach lub w trakcie.
Jeśli chodzi o 1:50 to porozmawiaj z @pj-pauli oraz @K&K-1/50-WSI
Tak na zakończenie: model jako pozycja obowiązkowa i fajnie, że dołączasz do grona :)
 

Paris

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#77
Heh sam byłem w szoku, że ten model jest dostępny. Więc się długo nie zastanawiałem. Zamawiałem go w sobotę więc mam nadzieję ,że w poniedziałek nikt nie będzie dzwonić, że tego modelu nie ma. Szczególnie że kasa została już wysłana ;) Dzięki za przywitanie i podpowiedź do kogo się odzywać w sprawie 1:50.
 

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#78
Mogę,teraz wtrącę swoje 5gr... Jeśli chodzi o błędy,wady,niedoróbki czy uszkodzenia itd...itp...to się często zdarza w WSI,sam miałem kilka przypadków.
Tam gdzie kupowałem modele,paczka przychodziła i po otwarciu pudełka i od razu,że coś z modelem nie tak,puszczałem info i odsyłałem i dostawałem drugi ten sam.Wydać kilka stówek i się okazuje bubel to się można zagotować...niestety to tylko produkcja na masową skalę w PRC(china).
Nawet spójrzcie na nowego dafa i gdzie jest umieszczone przednie lusterko,chodzi o miejsce,chinole walą jak idzie i już tak jest,dla przykładu daf SKAT,gdy dostałem model i coś mi tu nie grało,po wymianie info tak mają wszystkie,.Na ten temat niedoróbek można się rozpisywać,zawsze coś będzie...
Nieważne jaka skala i jaki producent...