• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 1:50 w garażu koyot'a.

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#3
Duża skala daje duże możliwości ale niestety zajmuje sporo miejsca i zbudowanie dioramy to już wyzwanie. Do tematu Scanii powrócę za jakiś czas a dziś zaprezentuję:
Volvo FH4 GL XL 4x2 Performance Edition.
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg
5.jpg
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#8
Szkoda że Volvo się popsuło bo mi się strasznie podoba ;) Już mam zamówione takie w skali 1/87, reszta modeli zdecydowanie na + jednak skala 1/50 daje więcej możliwości tylko z miejscem jest problem.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
#17
Kapitalnie wygląda te Volvo w tym malowaniu(y)model w tej skali są zrobione naprawdę perfekcyjnie i miło się ogląda takie cudeńka:)dobrze że zostałem przy zbieraniu modeli 1:87 bo jak bym zaraził się jeszcze tą skalą to miejsca w chałupie i kasy w portfelu by zabrakło.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#18
Kapitalnie wygląda te Volvo w tym malowaniu(y)model w tej skali są zrobione naprawdę perfekcyjnie i miło się ogląda takie cudeńka:)dobrze że zostałem przy zbieraniu modeli 1:87 bo jak bym zaraził się jeszcze tą skalą to miejsca w chałupie i kasy w portfelu by zabrakło.
Właśnie tego doświadczam :)
 

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#20
Jestem;).
Widzę,że pomału kolekcja się rozrasta i jest różnorodna,myślałeś o podkolekcji Repińskiego??
Performance to już klasyk w kolekcjach,też mam ten model,jest bardzo ładny i robi wrażenie.Co do holownika to też ciekawa konfiguracja i raczej mało WSI wypuściło,jeszcze nie mam żadnego.
Niech zgadnę,zakupy robiłeś w sklepie Trailera(y).
Koyot twoim zdaniem jak ci się widzą modele w 50 i czekamy na więcej w twoich zbiorach...