• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 1/43 w robocie - Irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
Składalność jak dla mnie jest ok. Metal łatwo obrobić, najlepiej mieć włókninę ścierną. Tworzywo czarne jest chyba najgorszym elementem. Części pasują do siebie, ale to taki dziwny plastik że kleje modelarskie nie łapią. Ja kleje Kropelką. Generalnie polecam te modele. Mogą dać sporo frajdy.
 

kuba007

Aktywny użytkownik
Reakcje
906 1 0
Niewiele czasu ostatnio, ale trochę zrobiłem.Kabinę oczyściłem z nadlewek.Okazuje się że nie jest trudne obrobienie tego metalu.
Kabina została pomalowana specjalnym podkładem do metalu.
Zobacz załącznik 417407

W tym samym czasie trwają prace nad transbudowym Żukiem.Model KAPu, oczyszczony z farby, pomalowany podkładem.Znaczek z maski zeszlifowany.Czekam już na komplet blaszek do niego i pozostanie wybór koloru a to nie takie proste.
Zobacz załącznik 417408

A tu taka mała zapowiedź kolejnych modeli.Obydwa będą w warszawskich malowaniach a polewaczka z filmu "Nie lubię poniedziałku". Zobacz załącznik 417411 Zobacz załącznik 417412 Zobacz załącznik 417413
Gdzie można kupić taką Skodę pozdrawiam
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
W tej chwili nie wiem czy są jeszcze dostępne u nas w kraju. Musisz szukać na Allegro, może ktoś wystawia.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
Kamaz oraz jeden Ził zostały pomalowane podkładem. Kabina Kamaza będzie pomarańczowa albo niebieska. Decyzja jeszcze nie zapadła. Ził w barwach Transbudu, ale być może jako odrestaurowany zabytek.:rolleyes:
20220220_112828.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
Oglądając Twój wątek to aż się chce skalę zmienić, ponadto takie są czasy że bezpiecznie mieć w domu coś rosyjskiego w razie jakby weszli,
ziła, kraza, kamaza, kałacha:niepewny:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Idzie w dobrą stronę. Ruszyłeś malowanie i to jest super... Gratuluję. (y)
 

gryngol

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 0 1
Wspaniałe modele, wspaniała robota. Będę śledził z wypiekami na twarzy ten wątek. Uwielbiam radzieckie ciężarówki :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 14
Skala 1:43 37
Skala 1:43 71
Skala 1:43 318

Podobne wątki