• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1/43 Irokez46

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Inna skala inne możliwości i ciężko porównywać , nie będę bronił Brekiny bo mogli zrobić lepiej :)
Sam model jest kapitalny , ostatnio go nawet oglądałem, ale puki co nie mam zamiaru przechodzić na 1/43 :)
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Model jest bardzo piękny. Dla mnie nie szczegóły są istotne, ale to, że bryła została bardzo realistycznie odwzorowana.
A mógłbyś odwrócić zestaw na plecki i trzasnąć fotkę?
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Większa skala - inne możliwości - świetny model, u mnie jest jeden - Ził do samodzielnego montażu, czeka aż przejdę na emeryturę, albo pojadę na odwyk.
Sam zastanawiam się nad czymś podobnym, tylko w neutralnych barwach - może zrobi się polonika.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Kapitalnie wygląda strażacki Ural. Rewelacyjnie położyłeś ten błyszczący lakier. Jestem pod wrażeniem. (y).
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Maćku to gotowiec z SSM. Ja bym go zrobił w półmacie, ale za dużo modeli mam do wykończenia i teraz staram się już kupować gotowe 43-ki póki tamtych nie zrobię.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Oba modele zajefajne. Bardzo mi si podobają i już Ci ich zazdroszcze. Chciałbym mieć takie w swojej kolekcji ale nie mam już tyle miejsca aby móc je gdzieś postawić. Jestem od jakiegoś czasu zmuszony do rezygnacji z zakupu jakiś modeli właśnie dlatego, ze brak mi już miejsca na nowe modele. Choć ostatnio pojawił sie pomysł jak moge temu zaradzić ale nie jest on wcale tak łatwy do zrealizowania ale o tym innym razem. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 14
Skala 1:43 203
Skala 1:43 37
Skala 1:43 71

Podobne wątki