• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1/43 Irokez46

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Zarówno Liaz, jak i Orliczan zrobione są na bardzo wysokim poziomie. Jestem naprawdę pod wrażeniem tego wykonania. Mercedes też ciekawy, ale popieram poprzedników, dla mnie też Liaz przyćmił Mercedesa. Piękne modele.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Kapitalnie wyglądają te stare Mercedesy. Wykonanie naprawdę bardzo dobre, ale i skala większa, to i większe możliwości.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Wracamy do klimatów PRL. Brekina zrobiła swoją Skodę 706 i powoli pierwsze ochy i achy u mnie mijają. Generalnie model ładny, ale ma swoje mankamenty. Dziś model, który bije na głowę wykonanie Brekiny i nie chodzi mi tu tylko o detale bo wiadomo że im większy model tym lepiej można je wykonać, ale o ogólne wykonanie Skody, jej podwozia, kabiny itp.
Tylne drzwi w naczepie mogłyby mieć pomalowane detale, zawiasy, uszczelki bo przy tej skali to już nie problem.


2 008.JPG
2 009.JPG
2 010.JPG
2 012.JPG
2 013.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 14
Skala 1:43 203
Skala 1:43 37
Skala 1:43 71

Podobne wątki