• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1/43 Irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Czerwony na bank będzie Transbudu, w tym celu go kupiłem. Ładunek zapewne zrobi @hugwa, już on coś wymyśli.:D
Nie mam pomysły co do zielonego Kamaza. Ktoś widział coś podobnego w naszej rodzimej firmie czy dawać mu kalki rodem z Rosji?
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Piękna kolekcja i wszystko mi tu pasuje z jednym ale.........
Te modele poprzez dbałość linii wgłębnych na podziale proszą się o uwypuklenie ich lekkim washem tam gdzie być powinien. Ja nie jestem ortodoksem co do błota , kurzu i rdzy ale dobry model powinien mieć zaznaczone ładniej takie niuanse.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Dziś dwa modele firmy Classic Bus. Obydwa autokary bardzo dobrze pamiętam z lat dziecięcych, kiedy to bardzo duże ich ilości przywoziły do Polski Rosjan na handel.
Sporo ich można było spotkać pod dworcem Warszawa Wschodnia. Komfort podróżowania raczej nie istniał bo ludzie tłoczyli się we wnętrzach na wielkich torbach z towarem, którym potem handlowali na bazarach, a ja dzięki temu miałem modele samochodów radzieckich w skali 1/43 a dziadek spirytus i kawior.:D
Autobusy często miały z przodu na dachu szperacz a Ikarusy takie zielone, plastikowe osłony na przednie lampy, które być może dorobię do swojego modelu.
Na początek Ikarus.
1 001.JPG
1 002.JPG
1 003.JPG
1 004.JPG
1 005.JPG


Kolejny to Laz 699

1 006.JPG
1 007.JPG
1 008.JPG
1 009.JPG

Niebawem kolejne autobusy.:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.552 386 20
Piękne te autobusy. Kapitalnie zrobione. Mnóstwo szczegółów i fajnie dobrane filigranowością pasującą do skali elementy. Podobają mi się. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 14
Skala 1:43 203
Skala 1:43 37
Skala 1:43 71

Podobne wątki