• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1/43 Irokez46

M

Maverick

Gość
#21
To takie autobusy jeżdzily po Berlinie? W takim malowaniu to bardziej pasowaly by na safarii.:D
A tak troche poważniej to kolejny autobus a dokladniej model, który na odpowiednim tle bylby trudno odróżniany od orginalu.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.321 108 2
#22
Tak zgadzam się z Maverickiem nie do odróżnienia, naprawdę świetne wykonanie.
Pokazujesz nam regularnie że, świat modeli jest bardzo bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie i tylko kzwa nie ma kasy na te wszystkie cudeńka.:cry:
 
M

Maverick

Gość
#24
Jestem wielkim fanem Mercedesa jak wiadomo ale z tej prezentacji nie umialbym wybrać jednego faworyta bo każdy z pokazanych modeli mi się strasznie podoba i jest swietnie wykonany... Wolgi są oblędne.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.321 108 2
#28
Świetne modele Mercedesów, doskonałe odwzorowanie szczegółów.
Mercedes W110 to był mój pierwszy zachodni samochód miałem wtedy 19 lat byłem w technikum tuż przed maturą, a Miecio był po taksówce zajechany jak kasztanka Piłsudzkiego, mimo to byłem dumny jak diabli. Wiadomo bez gwiazdy nie ma jazdy.
Był to mój pierwszy a zarazem ostatni Mercedes, jak do tej pory.
 
M

Maverick

Gość
#29
No mercedesy to mi się nie mogą nie podobać :) Wszystkie bardzo ladne i wykonane również bardzo porządnie i szczególowo ale największy sentyment czuję do kremowego W115 popularnie zwanego "smutkiem". Mialem kiedyś takiego i kupilem go podczas jednego z pobytów w Polsce i podobnie zresztą jak Brodagaz od taksówkarza, który wiózl mnie z lotniska i po skończonym kursie taksówkarz musial już sam zamówić sobie taxi bo jego "gablota" zostala już moją.:D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.321 108 2
#30
No mercedesy to mi się nie mogą nie podobać :) Wszystkie bardzo ladne i wykonane również bardzo porządnie i szczególowo ale największy sentyment czuję do kremowego W115 popularnie zwanego "smutkiem". Mialem kiedyś takiego i kupilem go podczas jednego z pobytów w Polsce i podobnie zresztą jak Brodagaz od taksówkarza, który wiózl mnie z lotniska i po skończonym kursie taksówkarz musial już sam zamówić sobie taxi bo jego "gablota" zostala już moją.:D
Fajna historia tylko zastanawia mnie jedna sprawa jak załadowałeś go do samolotu???:ROFL:
 
M

Maverick

Gość
#31
Fajna historia tylko zastanawia mnie jedna sprawa jak załadowałeś go do samolotu???:ROFL:
Nie zaladowalem, oddalem go koledze na którego go zarejestrowalem w Polsce a byl wtedy już blękitno niebieski w biale gwiazdki :LOL: ... ale to dluższa historia i zeby nie robić tu Irokezowi dalej off-topu to chyba zaloże oddzielny temat i nazwę go "Maverick-owe i jego glupoty" i sam tytul wskazuje, że temat bedzie obszerny. :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 14
Skala 1:43 203
Skala 1:43 37
Skala 1:43 71

Podobne wątki