• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[ 1:14 ] Scania R streamline 8x4

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#1
Cześć,

Jak już gdzieś tam na forum przewinęło się wciągnęła mnie jakiś czas temu skala 1:14.

Na razie pracę w temacie idą nawet nie żółwim tempem, ale co jakiś czas staram się coś podłubać.
Zacząłem od wykonania wnętrza, jako że standardowy "kit" posiada tylko deskę rozdzielczą i fotele - podłogę wykonuję z hipsu 3mm, leżanka również, całość obita zostanie ekoskórą grubości 0,7mm, na chwile obecną wygląda to tak:

 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#3
Oby było w kabinie miejsce na wszystkie elektryczne graty. Jak widzę po detalu to może być ciasno:ROFL:...chyba że Adrian tak lubi ;)
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#4
Będzie, będzie - w planach jest wysoki dach, do tego pod leżanką jest miejsce na moduł dźwiękowy i świetlny, największy problem na chwile obecną mam z umiejscowieniem lipola ale jest kilka koncepcji ;-)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#5
Lipola schowaj w koszyku pod ramą między 1 a 2 osią. I tak truck będzie zabudowany to tego widać nie będzie.